Hokejisté Sokolova uzavřou první polovinu základní části 2.ligy jako vedoucí tým své skupiny

Baníku se zatím daří, v posledních sedmi utkáních sokolovští hokejisté zvítězili a po 18 utkáních mají na svém kontě 45 bodů. V posledním utkání přivezl Baník dva body ze Dvora Králové za vítězství 2:1 po samostatných nájezdech. V tomto utkání již do brány Západočechů nastoupila nová posila Tomáš Závorka, který přišel na hostování z Karlových Varů. Kanadskému bodování pak zatím vládne trojice Jakub Vrána, Tomáš Rohan a Lubomír Kovařík. Baník však svou produktivitu, 90 vstřelených gólů oproti 40 inkasovaným, rozděluje pravidelně mezi všechny formace.

To Most je nejproduktivnějším týmem druhé ligy vůbec. Hráči trenéra a bývalého reprezentanta Kamila Kašťáka nastříleli již 102 gólů. V top 10 nejproduktivnějších hráčů skupiny Sever mají Lvi hned pět zástupců, když Pavel Smolka, František Bakrlík, Martin Mical, Vladimír Kýhos i František Mála mají zatím víc kanadských bodů než nejproduktivnější sokolovský hráč Jakub Vrána. Lvi hrají velmi ofenzivní hokej, tomu odpovídá i počet inkasovaných gólů – 75. I v bráně však má Most kvalitu v podobě extraligou ostříleného Miroslava Hanuljka. V sestavě Mosteckých Lvů pak najdeme i hráče, kteří mají zkušenosti se sokolovským dresem. Především Miroslav Kuncl zanechal v Sokolově výraznou stopu, ale za Baník nastupoval i další obránce Martin Kunrt. Letní přípravu před letošní sezonou a několik přípravných utkání za Baník odehrál i mladý útočník Jaroslav Vašíček.

Ve středu vás tak čeká velmi zajímavá podívaná, na kterou jsou zváni všichni příznivci dobrého hokeje. Souboj prvního s druhým je tou nejlepší pozvánkou…

Nově za tribunou s trestnou lavicí bude ve venkovním prostoru stánek s občerstvením. Vybrat si můžete z několika typů klobás za 40 Kč nebo pivo Zajíc za 25 Kč či z další nabídky.

HC Baník Sokolov – Mostečtí Lvi, středa 28. 11. 2018, 18:00

A zveme Vás i na další, tentokrát trochu netradiční utkání. V pátek 30. 11. 2018 od 16:30 totiž v sokolovské sportovní hale proběhne benefiční zápas mezi hokejisty HC Baník Sokolov a fotbalisty FK Baník Sokolov. Sportovci poměří síly v basketbale a výtěžek z této akce bude věnován na nákup rehabilitačních pomůcek pro Oddělení následné péče Nemocnice Sokolov. Kromě hlavního zápasu proběhnou předzápasy mládeže a doprovodný program pro diváky.

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web spravuje Webklient