Hokejisté Náchoda uhájili v Opočně proti Semechnicím výhru

Hosté si chtěli proti poslednímu týmu napravit reputaci po nevydařeném nedělním derby s Novým Městem n/M.. V brance dostal příležitost mladík Kouba, hrál Chaloupka, mladíček Matějka a premiéru si odbil zkušený Leeder, naopak chyběli Pánek, Srba a Vondřejc.Domácí nastoupili v brance s mladíkem Janským i náchodským Zemanem.
V úvodu zápasu chyběl i kapitán Macháň a jakoby se čekalo s brankami až na jeho vstup do utkání. To se stalo v 10. min., kdy skóroval zkušený Kodym po asistenci Plíhala a Komárka – 0 : 1. Od úvodního hvizdu totiž na pozorného Janského nevyzráli Oppelt, Komárek ani Verner. S druhou brankou hosté dlouho neotáleli, padla při vyloučeních Kodyma a Buryho z hole Ooppelta ve 12. min. po vlastní doražené střele – 0 : 2. Skóre Náchodští již do konce 1. třetiny navýšit nedokázali. Byli to domácí, kteří Hakličkou snížili v úvodu 19. min. – 1 : 2.

V úvodu druhé třetiny to byli překvapivě domácí, kteří skórovali – vyrovnání zajistil Jičínský – 2 : 2. Rovnovážný stav se nelíbil jako správnému kapitánovi Macháňovi, který ve 25. min. vrátil vedení na hokejky Náchoda – 2 : 3. A jinak už tomu do konce střetnutí nebylo. V půli 28. min. zvyšoval Kodym po spolupráci se Škodou a Macháněm na 2 : 4. Ve 33. min. se prosadil s chutí hrající Komárek, když využil nahrávku Macháěho – 2 : 5. V polovině 28. min. skóroval Oppelt, asistovali Verner a Šimoníček – 2 : 6. Po 9 min. se parádně trefil Šimoníček – 2 : 7.

Ve třetím dějství se ve 43. min. gólově prosadil kapitán Rejchrt – 3 : 7. Na konci 44. min. se podruhé trefil stejně jako v Náchodě proti tomuto soupeři Šimoníček, kterému nahrával Škoda – 3 : 8. Na konečných 4 : 8 upravil ve 46. min. Steklík. Po vítězném utkání si hráči Náchoda mohli vychutnat spolu se svými fans radost z výhry.

Letošní poslední zápas čeká v Náchodě 15.12. od 17 : 00 hodin domácí hráče proti nepříjemnému Stadionu Nový Bydžov, kterému budou chtít vrátit porážku z jeho ledu!

TJ Sokol Semechnice – HC Náchod 4:8

Branky a asistence : Kodym (Plíhal, Komárek), Oppelt, Macháň, Kodym (Škoda, Macháň), Komárek (Macháň), Oppelt (Verner, Šimoníček), Šimoníček, Šimoníček (Škoda), střely : 27 : 52, zásahy : 44 : 23, vyloučení : 1 : 2, bez využití, rozhodčí : Machač – Horák, Vodička. Diváci: 50.
HC Náchod: Kouba, (Bláha) – Plíhal, Chaloupka, Verner, Veselý, Matějka – Škoda, Šimoníček, Oppelt, Komárek, Matouš (Kodym), od 9. Macháň, Kodym (9. Matouš), Leeder, Maršík.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak