Search
Close this search box.

Hokejisté Motoru mají po dovolených, poprvé trénovali

Dovolená hráčům skončila, nyní už budou v tréninkovém procesu až do konce sezony. Svěřenci trenérského dua Václav Prospal – Aleš Totter se v pondělní odpoledne poprvé ukázali na ledě, když absolvovali trénink v hokejovém centru Pouzar. První týden bude pro hokejisty Motoru především zaučovací.

Už devátého července se sešel kádr Motoru k přípravě na novou sezonu. Noví trenéři Prospal s Totterem uznali za vhodné, že tým se nejprve dostane do tréninkového rytmu v prvním týdnu, který bude sloužit k zapracování a od toho následujícího se pojede naplno. „Hráčům jsme zkrátili volno z toho důvodu, že nechceme, aby přišli o to, co natrénovali,“ předesílal hlavní trenér Václav Prospal.

Na prvním tréninku se sešel prakticky kompletní kádr. V tomto týdnu půjdou hokejisti třikrát na led, trénovat zároveň budou i ve Sportcentru Delfín. „Od šestnáctého už pojedeme naplno, trénovat budeme na druhé ledové ploše Budvar arény,“ prozradil Prospal. S Jihočechy trénuje i útočník z klubu NHL Lukáš Sedlák.

Aktuální složení kádru:
Brankáři: Jan Strmeň, Petr Kváča, Daniel Svoboda.
Obránci: Zdeněk Čáp, Vojtěch Doktor, Stanislav Dosek, Daniel Dudáček, Mitchell Fillman, Ondřej Kachyňa, Šimon Kubíček, Zdeněk Kutlák, Žiga Pavlin, Karel Plášil, Pavel Pýcha, René Vydarený.
Útočníci: Jakub Babka, Martin Beránek, Cody Bradley, Miloslav Čermák, Jakub Čížek, Milan Dančišin, Jakub Doktor, Zdeněk Doležal, Lukáš Endál, Martin Heřman, Jakub Káník, Vojtěch Krcho, Martin Novák, Pavel Novák, Rok Pajič, Roman Přikryl, Michal Silný, Jiří Šimánek, Vladimír Škoda, Ondřej Šulek.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient