Hokejisté Kladna vyzvou doma Frýdek- Místek, netradičně v neděli

Kladno v úvodu prosince zažije hokejový víkend. Po vzájemné dohodě klubů doma Rytíři nastoupí v sobotu 1.12. proti Litoměřicím a hned den na to je čeká netradiční nedělní partie proti Frýdku. Domácí série pak bude pokračovat 8. a 10.12. zápasy proti Porubě a Vsetínu, přičemž duel s Valašským hokejovým klubem bude vysílat od 17:10 živě Česká televize.

Domácí série v prosinci

KOLO DEN DATUM S KÝM ČAS POZN.
30 so 01.12.2018 Rytíři Kladno – HC Stadion Litoměřice 16:00
31 ne 02.12.2018 Rytíři Kladno – HC Frýdek-Místek 16:00
32 so 08.12.2018 Rytíři Kladno – HC RT Torax Poruba 18:00
33 po 10.12.2018 Rytíři Kladno – VHK Robe Vsetín 17:10 ČT sport živě

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak