Hokejisté Kladna se střetnou přesně po týdnu opět s Ústím nad Labem, tentokrát na ČEZ stadionu

Poslední čtyři přípravné zápasy před sebou mají kladenští Rytíři. Ti se představí dvakrát v tomto týdnu na domácím ledě, aby následně završili přípravu na území soupeřů. První ze zbývajících utkání odehraje Kladno v úterý od 17:30 proti ústeckému Slovanu. Právě s tímto soupeřem se Kladeňáci utkali před týdnem na severu Čech.

Rytíři tak budou mít svému soupeři rozhodně co vracet! V Ústí nad Labem se hrál ofenzivní hokej a týmy se dlouhou dobu přetahovaly o vedení. Domácí šli do trháku dvakrát, jenže Kladno zásluhou Tomášů Kauta a Redlicha vyrovnalo. Obrat pak dovršili Redlich s Jakubem Strnadem, ovšem závěrečná třetina Rytířům hrubě nevyšla. Hosté čtyřikrát inkasovali a odvezli si porážku 4:6.

Druhou výhru v přípravě navíc Kladno nepřidalo ani v zatím posledním utkání, kdy na kladenský ČEZ stadion zavítala kazašská Saryarka Karagandy. Vyrovnaný zápas nabízel řadu pohledných akcí, na góly už byl ovšem skromnější. Hosté šli do vedení v první části, v prostředním dějství však srovnal po Jágrově přihrávce Jakub Strnad. Poslední slovo ale měli opět Kazaši. Ti se dostali opět do vedení a závěrečný tlak přestáli.

To hokejisté Ústí nad Labem zatím v přípravě nepoznali chuť porážky. Na rozjezd smetl Slovan druholigový Sokolov 5:1 a Děčín 7:1 a následně si připsal cenné vítězství nad Kladnem. Zatím naposledy se Severočeši utkali s celkem z druhé německé soutěže Lausitzer Füchse. Ústí si na domácím ledě rychle vzalo vedení a v konečném součtu zvítězilo 3:1.

Nejproduktivnějším Kladeňákem v přípravě je zatím útočník Jakub Strnad (4+0), který je zároveň nejúspěšnějším kladenským střelcem. Velmi dobře si vede rovněž útočná formace, která se utvořila na konci minulé sezony a která nastupuje ve složení Daniel Kružík (1+2), Tomáš Kaut (1+2) a Tomáš Redlich (2+1). Mezi obránci má bodový zápis dosud jen Linus Svedlund (0+1). Co se týče gólmanů, nejvyšší úspěšností zákroků se může chlubit David Stahl (92,00 %).

7. přípravné utkání Rytíři Kladno – HC Slovan Ústí nad Labem se odehraje v úterý 21. srpna od 17:30 na kladenském ČEZ stadionu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jaká jsou úskalí stavby domu svépomocí?

Pořídit si dnes vlastní bydlení je finančně velmi nákladné, a to i v případech, kdy jste již vlastníky stavební parcely. Vždyť za poslední dva roky vzrostly ceny stavebních materiálů i o více jak 60 % a vzrostla i cena za práci od řemeslníků. Pokud tak nemáte objednaný dům na klíč, můžete zastat spoustu činností svépomocí, přínáší to však řadu úskalí, kterým se věnuje článek níže.

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.