Hokejisté Horácké Slavie utrpěli na Kladně pětigólový debakl

K zápasu na Kladno jeli Třebíčští hokejisté s odhodláním ukončit nepříjemnou sérii venkovních neúspěchů. Jenže Rytíři byli až příliš těžkým soustem a po dvou vstřelených brankách už si vítězství nenechali vzít. Zápas nakonec skončil jednoznačným skóre 5:0. Už ve středu ale mají Třebíčští šanci na reparát, protože v domácím prostředí přivítají Havířov, který je v tabulce jen o tři body před nimi.

Kladno – Třebíč 5:0

Branky a nahrávky: 8. J. Říha (Vampola, J. Strnad), 29. Zikmund (Kehar, Redlich), 45. Kubík (Kehar, Zajíc), 50. Kružík (Redlich, T. Kaut), 51. Nash (Svedlund). Rozhodčí: Cabák, Dědek – Hejl, Doležal. Vyloučení: 1:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1648. Střely na branku: 50:15. Průběh utkání: 5:0.
Rytíři Kladno: Cikánek – Nash, Zelingr, P. Hořava, Zajíc, Kehar, J. Říha – J. Strnad, Vampola, Vildumetz – Redlich, T. Kaut, Kružík – Zikmund, Kubík, Jelínek – Bláha, Filip, Hajný – Svedlund.
SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál – Bilčík, R. Čermák, Vl. Brož, Furch, V. Čejka, Nedbal, Hort – Süss, Raška, Milfait – Kusko, Nedvídek, P. Kratochvíl – Paták, Mlynář, M. Novák – Havlát, Škvrně, J. Čejka.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.