Search
Close this search box.

Hokejisté Bílých Tygrů v pondělí opět vyjedou na led

Úvod prázdnin znamenal pro Bílé Tygry poslední dvoutýdenní dovolenou. V pondělí 16. července tým trenéra Filipa Pešána znovu vyjede na led a odstartuje druhou fázi přípravy.

Bílí Tygři se nejprve sejdou v kabině k mítinku s realizačním týmem. Následně od 10 hodin vyjedou na led Home Credit Areny, kde absolvují první tréninkovou jednotku této fáze přípravy. Trenérům se budou hlásit také hráči, kteří se během období nabírání kondice připravovali individuálně, jako například Martin Ševc, Marek Kvapil nebo Libor Hudáček.

V příštím týdnu čekají ještě Tygry kratší tréninkové jednotky na ledě, po nichž bude následovat také trénink na suchu. Od dalšího týdne už se na led přesunou definitivně a ve čtvrtek 26. července sehrají také první přípravný duel, v němž změří síly s pardubickým Dynamem. Doma se poprvé představí ve čtvrtek 2. srpna, kdy kombinovaná sestava Tygrů a Benátek přivítá ruský Metallurg Novokuzněck.

Pondělní první trénink na ledě Home Credit Areny byl původně avizován jako otevřený pro veřejnost, to však v tuto chvíli neplatí. Vzhledem ke kombinaci přípravy na ledě a na suchu totiž v průběhu příštího týdne čekají Bílé Tygry krátké, zhruba pětadvacetiminutové tréninkové jednotky.

O otevřený trénink však fanoušci nepřijdou, uskutečnit by se měl v týdnu od 23. července, kdy již půjde o plnohodnotnou jednotku a tedy mnohem zajímavější zážitek, než v případě zkráceného tréninku. O konkrétním termínu a času otevřeného tréninku vás budeme co nejdříve informovat pomocí našich komunikačních kanálů.

Mimochodem, až v pondělí Bílí Tygři znovu vyjedou na led Home Credit Areny, budou zbývat na den přesně dva měsíce do prvního domácího extraligového zápasu, který se uskuteční 16. září. Čekání na start sezony se tak už pomalu, ale jistě chýlí ke konci. Závěrečná fáze přípravy startuje!

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient