Hokejisté Baníku poměří síly s děčínským celkem

(Aktualizováno před )

Baníku i nadále patří první příčka se ziskem 51 bodů a do zápasu půjdou domácí již s Matějem Zadražilem, který se vrátil z hostování v prvoligových Litoměřicích. Děčín pak zatím úspěšně hájí 4. místo zajištující play-off. Prozatímní bilance zápasů hovoří pro Sokolov, který doma zvítězil 5:0 a v Děčíně 8:4.

V kádru Děčína nenajdeme již klubovou legendu Jaroslava Haška, který ukončil kariéru, ale působí zde i nadále například Michal Oliverius (i extraliga v Litvínově) či Daniel Volráb (hráč draftovaný Dallasem Stars a bývalý juniorský reprezentant). Stálicí v obraně je Jan Kaltenböck a mezi třemi tyčemi působí Martin Volke, gólman který má bohaté zkušenosti z extraligy či první ligy. Na soupisce má Děčín i několik hráčů, kteří prošli prvoligovým Ústím nad Labem či Litoměřicemi. Za juniory Baníku dříve nastupoval Radomír Vaněk. Na lavičce děčínských medvědů pak působí Jaromír Carvan, bývalý trenér a manažer sokolovských hokejistů.

Středeční zápas zcela jistě přinese kvalitní druholigový hokej, ale také jednu premiéru. Utkání s Děčínem se totiž bude hrát vůbec poprvé pod novým osvětlením. Věříme, že tato změna přinese mj. i větší atraktivitu zápasů.

Utkání HC Baník Sokolov – HC Děčín se hraje ve středu 12.12. od 18:00 hodin.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz