Search
Close this search box.

Hokejista Plutnar začal naplno s tréninkem, energetici vyhlíží páteční derby

Se začátkem nového týdne přišly do kabiny energetiků i dobré zprávy. Po zranění se již do plného tréninku s týmem zapojil obránce Michal Plutnar, na led by se měl v nejbližších dnech vrátit i druhý ze zraněných beků Matic Podlipnik. Oba by tak již mohli zasáhnout do pátečního zápasu s Litvínovem.

Čtyřiadvacetiletý Plutnar byl mimo hru od konce srpna, kdy utrpěl zranění v posledním utkání turnaje v Bledu proti Jesenici. V uplynulých dnech už začal s tréninkem, kdy se ještě nezapojoval do cvičení s týmem, v pondělí dopoledne už však absolvoval plný trénink s A-mužstvem.

Karlovarský A-tým nyní vyhlíží poslední ze čtyřzápasové série domácích zápasů. Po úvodní výhře nad Mladou Boleslaví podlehli energetici Třinci a naposledy v neděli Zlínu. V pátek zakončí celý domácí čtyřboj atraktivním podkrušnohorským derby s Litvínovem, který úvod sezony zahájil ve velkém stylu a ve čtyřech utkáních neztratil ještě ani bod.

„Po prohrách v posledních dvou zápasech potřebujeme zapracovat především na naší hře, chyby nás stály cenné body v utkáních s Třincem a Zlínem,“ uvedl asistent trenéra Tomáš Mariška po pondělním tréninku energetiků.

Ti se již pomalu připravují na nadcházející derby souboj s Litvínovem, se kterým se dvakrát utkali již v přípravě, kdy každý ze soupeřů zvítězil vždy na domácím ledě. Domácí stánek Energie uvidí v pátek souboj desátého celku s lídrem extraligy, který přijede na západ Čech podpořit velké množství fanoušků. I my vás proto vyzýváme, přijďte nás podpořit do těžkého utkání! Vstupenky v prodeji tradičně online na www.ticketportal.cz či v den zápasu na pokladnách areny.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient