Search
Close this search box.

Hokejista Jakub Planý si chce vybojovat místo v sestavě Slovanu

V minulé sezóně poprvé okusil seniorský hokej. S přechodem z juniorského do dospělého hokeje se popasoval, nyní má před sebou další výzvu. Jakub Planý se chce svými výkony dostat do sestavy Slovanu pro nadcházející sezónu.

Jak se zrodilo vaše angažmá v Ústí?
Jsem hráčem Mladé Boleslavi, kde jsem absolvoval letní přípravu. Ústí mi dalo šanci zabojovat o místo v sestavě, tak jsem tady.

Jaký byl první trénink ve Slovanu?
První tréninky jsou pro každého hráče krkolomné, než se do toho opět dostane, ale začali jsme z ostra a tak to má být.

Těšil jste se na led?
Těšil jsem se opravdu hodně, jelikož mi minulá sezóna skončila velmi brzy, tak pro mě byla přestávka dlouhá.

V minulé sezóně jste poprvé hrál seniorský hokej. Jaký byl pro vás přesun z juniorky mezi dospělé?
Tenhle skok je asi ten největší a zároveň nejdůležitější. Mladým klukům chybí zkušenosti a potřebují se v dospělém hokeji vyhrát a já to měl stejné. Člověk musí daleko víc přemýšlet nad vším, co udělá, po fyzické stránce je to taky úplně něco jiného.

V čem si myslíte, že budou hlavní rozdíly mezi druhou ligou a WSM Ligou?
Řekl bych, že určitě v rychlosti a technické vyspělosti jednotlivých hráčů. Sám jsem na to zvědavý, jaký rozdíl to bude.

Dáváte si nějaké osobní cíle pro nadcházející sezónu?

Určitě ano, bez nich by to nemělo smysl. Rád bych si vybojoval v sestavě dobré místo, abych mohl týmu co nejvíc pomoct k vítězství. Ať už bodově nebo dobrou hrou celkově.

Jak se vám líbí v Ústí?
Ještě jsem toho tolik neprošel, zatím jsem většinu času strávil na zimním stadionu. Ten je určitě jeden z nejlepších v první lize. Možná je to těmi prázdninami, ale ve městě je rozhodně klid.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient