Search
Close this search box.

Hokejbalová reprezentace Pardubického kraje obhájila titul

Úspěšní hokejbaloví hráči kategorie U15 zavítali v pondělí do sálu rady Pardubického kraje. Přivezli pohár za vítězství v Turnaji krajských výběrů U15, který se uskutečnil v Děčíně. Krajskému výběru se podařilo tuto trofej obhájit v silné konkurenci.

Hráči z celého kraje se pravidelně scházeli pravidelně k tréninkům. Jednalo se zástupce oddílů, kteří ve svých klubech bojovali o vítězství v lize. Setkání v sále rady se zúčastnili i hráči, kteří získali na turnaji individuální ocenění v kategorii nejlepší hráč Pardubického kraje, nejlepší obránce turnaje a nejlepší útočník.

Dvojnásobní vítězové dostali možnost pořádat turnaj. Měnit by se měla pouze kategorie z U15 na U13. Pardubický kraj zároveň aspiruje na pořádání Světového poháru v kategorii U16 juniorů a U18 v kategorii žen. „Kluci by si mohli zahrát s nejlepšími výběry světa jako je Kanada nebo Amerika. I kdyby dopadla organizace jedné akce, tak bychom ji rádi pořádali ve spolupráci s Pardubickým krajem,“ sdělil Martin Komárek, předseda hokejbalového svazu. Setkání se také zúčastnil i Lukáš Diviš, předseda regionálního svazu hokejbalu pro Pardubický a Královehradecký kraj.

„Děkuji chlapcům za vzornou reprezentaci. Těším se na další setkání a věřím, že pohár zůstane v našem kraji,“ řekl Bohumil Bernášek, radní odpovědný za školství.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient