Search
Close this search box.

Hokejbalová minipřípravka vyjela do České Třebové, Jeleni bojovali ve dvou týmech

První dubnová sobota přinesla první letošní výjezd i letohradským minipřípravkářům. Trenéři Iva Janoušková a Petr Bříza měli nakonec k dispozici patnáctku hráčů a hráček, které rozdělili do dvou týmů.

Do České Třebové se sjela šestice týmů, každý z týmů Letohradu tedy odehráli pět utkání. Úspěšnějším týmem se nakonec ukázal být tým modrý, který zaváhal pouze s Poličkou, bílí sice bojovali, seč jim síly stačily, ale nakonec se první jarní výhry nedočkali.

„Do České Třebové jsme odjeli s patnáctkou hráčů a hráček, včetně několika mikropřípravkářů, svou premiéru si odbyla Tinka Faltusová a zhostila se jí na výbornou. Výsledky neřešíme, jde o to si zahrát, ale s radostí můžu říci, že děti od podzimu stále dělají pokroky a jsou si na hřišti stále víc jistější,“ zhodnotila turnaj za oba týmy Letohradu trenérka Iva Janoušková. Další turnaj Letohrad čeká už 28. dubna.

Sestava Letohradu:

Modří: Bouchal Petr – Bouchal Pavel, Fišer Max, Kalousek Ondřej, Stejskal Daniel, Vacková Tereza, Špaček Štěpán

Bílí: Majvaldová Sabina – Motyčka Matěj, Bříza Patrik, Faltusová Kristina, Krejčová Aneta, Ščudlová Tereza, Vacek Sebastian, Marek Jan

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient