Hokejbalová minipřípravka vyjela do České Třebové, Jeleni bojovali ve dvou týmech

První dubnová sobota přinesla první letošní výjezd i letohradským minipřípravkářům. Trenéři Iva Janoušková a Petr Bříza měli nakonec k dispozici patnáctku hráčů a hráček, které rozdělili do dvou týmů.

Do České Třebové se sjela šestice týmů, každý z týmů Letohradu tedy odehráli pět utkání. Úspěšnějším týmem se nakonec ukázal být tým modrý, který zaváhal pouze s Poličkou, bílí sice bojovali, seč jim síly stačily, ale nakonec se první jarní výhry nedočkali.

„Do České Třebové jsme odjeli s patnáctkou hráčů a hráček, včetně několika mikropřípravkářů, svou premiéru si odbyla Tinka Faltusová a zhostila se jí na výbornou. Výsledky neřešíme, jde o to si zahrát, ale s radostí můžu říci, že děti od podzimu stále dělají pokroky a jsou si na hřišti stále víc jistější,“ zhodnotila turnaj za oba týmy Letohradu trenérka Iva Janoušková. Další turnaj Letohrad čeká už 28. dubna.

Sestava Letohradu:

Modří: Bouchal Petr – Bouchal Pavel, Fišer Max, Kalousek Ondřej, Stejskal Daniel, Vacková Tereza, Špaček Štěpán

Bílí: Majvaldová Sabina – Motyčka Matěj, Bříza Patrik, Faltusová Kristina, Krejčová Aneta, Ščudlová Tereza, Vacek Sebastian, Marek Jan

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.