Hokejbalisté ani letos nechyběli u zápisů do prvních tříd

Klub SK Hokejbal Letohrad se v rámci spolupráce s místními základními školami tradičně zapojuje i při zápisech do prvních tříd. Jeleni nechyběli ani letos, kdy se zápisy konaly v pátek 13. dubna. Ani toto neoblíbené datum ale neodradilo trojlístek organizátorů na každé škole, aby se snažili zaujmout děti hokejbalem.

Stanoviště hokejbalu na obou školách, tedy na ZŠ Komenského i ZŠ U Dvora v Letohradě, tak navštívily desítky dětí, a to nejen těch, které mířily k zápisům, ale i jejich mladších či starších sourozenců. Pro každého byla připravena odměna, klub se totiž i letos zapojil do akce pořádané Českomoravským svazem hokejbalu zvané Na zápis do školy? Na zápis na hokejbal! „Díky tomu jsme dostali od svazu materiální podporu ve formě letáků, gumových náramků, pastelek, omalovánek i reflexních pásků, k tomu jsme přidali klubové rozvrhy a každé dítko tak odcházelo nejen s pocitem, že se trefilo do branky, ale i s odměnou,“ uvedla koordinátorka akce Iva Janoušková. Zatímco s ní na ZŠ U Dvora byli Petra Marková a hráči přípravky Petr Stejskal a Ondra Krejčí, na ZŠ Komenského se o organizaci postarali trenéři Vanesa Halbrštátová, Michal Novák a také mladší dorostenec Ondra Hubálek. „Všem moc díky za pomoc,“ vzkázala Iva Janoušková.

„Musím říci, že na obou školách jsme se setkali s pozitivním ohlasem a dokonce hned následující středu jeden z budoucích prvňáků přišel na náš trénink mikropřípravky,“ shrnula Iva Janoušková a dodala, že v náborových akcích budou Jeleni pokračovat. „Už v pátek nás čeká prezentace na majálesu letohradského gymnázia. V květnu se pak uskuteční tradiční turnaj mateřských škol, v červnu budou LetoHrátky a v srpnu příměstský tábor,“ vyjmenovala, co náborový tým klubu čeká. Nábory v klubu probíhají celoročně, kdykoli se tak může zapojit každý kluk či holka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak