Search
Close this search box.

Hokejbalisté ani letos nechyběli u zápisů do prvních tříd

Klub SK Hokejbal Letohrad se v rámci spolupráce s místními základními školami tradičně zapojuje i při zápisech do prvních tříd. Jeleni nechyběli ani letos, kdy se zápisy konaly v pátek 13. dubna. Ani toto neoblíbené datum ale neodradilo trojlístek organizátorů na každé škole, aby se snažili zaujmout děti hokejbalem.

Stanoviště hokejbalu na obou školách, tedy na ZŠ Komenského i ZŠ U Dvora v Letohradě, tak navštívily desítky dětí, a to nejen těch, které mířily k zápisům, ale i jejich mladších či starších sourozenců. Pro každého byla připravena odměna, klub se totiž i letos zapojil do akce pořádané Českomoravským svazem hokejbalu zvané Na zápis do školy? Na zápis na hokejbal! „Díky tomu jsme dostali od svazu materiální podporu ve formě letáků, gumových náramků, pastelek, omalovánek i reflexních pásků, k tomu jsme přidali klubové rozvrhy a každé dítko tak odcházelo nejen s pocitem, že se trefilo do branky, ale i s odměnou,“ uvedla koordinátorka akce Iva Janoušková. Zatímco s ní na ZŠ U Dvora byli Petra Marková a hráči přípravky Petr Stejskal a Ondra Krejčí, na ZŠ Komenského se o organizaci postarali trenéři Vanesa Halbrštátová, Michal Novák a také mladší dorostenec Ondra Hubálek. „Všem moc díky za pomoc,“ vzkázala Iva Janoušková.

„Musím říci, že na obou školách jsme se setkali s pozitivním ohlasem a dokonce hned následující středu jeden z budoucích prvňáků přišel na náš trénink mikropřípravky,“ shrnula Iva Janoušková a dodala, že v náborových akcích budou Jeleni pokračovat. „Už v pátek nás čeká prezentace na majálesu letohradského gymnázia. V květnu se pak uskuteční tradiční turnaj mateřských škol, v červnu budou LetoHrátky a v srpnu příměstský tábor,“ vyjmenovala, co náborový tým klubu čeká. Nábory v klubu probíhají celoročně, kdykoli se tak může zapojit každý kluk či holka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient