Hodonínská policie hledá pohřešovaného muže

URBÁNEK ONDŘEJ
pohřešovaný muž
Datum narození 29.6.1981
Pátrání vyhlášeno 26.6.2018
Bydliště – okres HODONÍN
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 190 cm
Zdánlivé stáří 37 let

Popis osoby
POSTAVA střední
BARVA VLASŮ hnědé
TVAR VLASŮ rovné
BARVA OČÍ šedá

Tento muž byl naposled spatřen v pondělí odpoledne na Kyjovsku. Mohl by být ohrožen i na životě, protože existuje důvodná obava, že by si mohl chtít něco udělat. Je 190cm vysoký, střední postavy, má knír a bradku dlouhou asi 1cm, vlasy po stranách krátké, uprostřed delší nagelované. Na sobě může mít modré rifle, bílé triko nebo tmavě modrou mikinu se světlým pruhem přes prsa a na nohou nazouváky.

Jakékoliv poznatky o pohybu nebo výskytu tohoto muže přijmou policisté na kterémkoliv oddělení nebo na lince 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.