Search
Close this search box.

Hned dva podnapilé řidiče za víkend odhalili novojičínští policisté

V sobotu 17. března 2018 okolo druhé hodiny ráno zastavili a kontrolovali novojičínští policisté řidiče vozidla značky Nissan Primera. Během silniční kontroly byl třiačtyřicetiletý řidič vyzván, aby se podrobil dechové zkoušce, při které mu byla naměřena hodnota téměř dvě promile alkoholu v dechu. Řidič požití alkoholu před jízdou přiznal. Policisté muži další jízdu zakázali a na místě mu zadrželi řidičský průkaz.

Dalším podnapilým řidičem, kterého policisté o víkendu přistihli, byl šestadvacetiletý řidič vozidla Škoda Fabia. Tohoto řidiče bílovečtí policisté kontrolovali v neděli 18. března 2018 okolo páté hodiny ranní. Při kontrole byl vyzván k dechové zkoušce, která byla pozitivní s výsledkem přesahujícím jedno a půl promile alkoholu v krvi. Řidičský průkaz muž při kontrole nepředložil a policisté zjistili, že ho v současné době ani nevlastní.

Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Za uvedený přečin hrozí až jeden rok vězení, peněžitý trest nebo zákaz činnosti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient