Search
Close this search box.

Hlučínští zastupitelé odsouhlasili doplnění projektu první etapy sanace jezera

Velmi krátce jednali v pondělí 1. října zastupitelé Hlučína. Sešli se kvůli jedinému bodu, a to sanaci Hlučínského jezera.

Ještě ve volebním týdnu svolal starosta Pavel Paschek hlučínské zastupitele, aby odsouhlasili doplnění dvou nezbytných objektů do první etapy sanace Hlučínského jezera. Zapomněla na ně projekční kancelář, která projekt pro ministerstvo financí dělila na dvě etapy. Jedná se o dva stavební objekty, které stavebně a funkčně souvisí s realizací první etapy stavby, a to překop hráze mezi Hlučínským jezerem a takzvaným velkým okem a tím vyvolanou přeložku vedení nízkého napětí.
„Snažíme se jednat proaktivně, aby se nestalo, že se projekt zdrží proto, že by cokoliv chybělo z naší strany. Každopádně děkuji všem zastupitelům, že se k problému postavili zodpovědně a našli si čas na neplánované zasedání zastupitelstva,“ řekl starosta Pavel Paschek.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient