Hlučínský Kulturní dům září novotou

Po kompletní úpravě prostranství kolem Kulturního domu Hlučín včetně rekonstrukce parkoviště a stavby nového odbočovacího pruhu z Rovnin na Ostravskou přišla o prázdninách na řadu také oprava fasády a střechy. Celá lokalita tak prohlédla, vodní prvky vytvářejí na prostranství atmosféru pohody.

„Kulturní centrum města díky tomu získalo opravdu důstojnou a zároveň pohodovou podobu. Jsme rádi, že se nám podařilo v tak krátké době skloubit tolik velkých investičních akcí. Bylo to sice náročné, ale dvě nové tělocvičny a navíc zásadní rekonstrukce tohoto veřejného prostranství stálo za ty nervy a úsilí,“ řekl starosta Hlučína Pavel Paschek.
„Každopádně musíme poděkovat pracovníkům úřadu, kteří tyto investiční akce zajišťovali, za jejich nasazení. A určitě je na místě i dík za trpělivost a ohleduplnost zaměstnancům a návštěvníkům kulturního domu, kteří rok bojovali s velkým nepohodlím,“ doplnila místostarostka Blanka Kotrlová.

Více k tématu v předchozích zprávách:
Opravuje se kulturní dům
U kulturního domu je nový poesiomat
Maminky s dětmi mohou využít toalety v kulturním domě
Čtyři velké investice najednou jsou hlučínským rekordem
Úprava prostor kolem Kulturního domu Hlučín je plném proudu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.