Search
Close this search box.

Hlučínský Kulturní dům září novotou

Po kompletní úpravě prostranství kolem Kulturního domu Hlučín včetně rekonstrukce parkoviště a stavby nového odbočovacího pruhu z Rovnin na Ostravskou přišla o prázdninách na řadu také oprava fasády a střechy. Celá lokalita tak prohlédla, vodní prvky vytvářejí na prostranství atmosféru pohody.

„Kulturní centrum města díky tomu získalo opravdu důstojnou a zároveň pohodovou podobu. Jsme rádi, že se nám podařilo v tak krátké době skloubit tolik velkých investičních akcí. Bylo to sice náročné, ale dvě nové tělocvičny a navíc zásadní rekonstrukce tohoto veřejného prostranství stálo za ty nervy a úsilí,“ řekl starosta Hlučína Pavel Paschek.
„Každopádně musíme poděkovat pracovníkům úřadu, kteří tyto investiční akce zajišťovali, za jejich nasazení. A určitě je na místě i dík za trpělivost a ohleduplnost zaměstnancům a návštěvníkům kulturního domu, kteří rok bojovali s velkým nepohodlím,“ doplnila místostarostka Blanka Kotrlová.

Více k tématu v předchozích zprávách:
Opravuje se kulturní dům
U kulturního domu je nový poesiomat
Maminky s dětmi mohou využít toalety v kulturním domě
Čtyři velké investice najednou jsou hlučínským rekordem
Úprava prostor kolem Kulturního domu Hlučín je plném proudu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient