Hlučínský divadelní festival nabídne hlavně divácky vděčné komedie

Podruhé se vrací do Kulturního domu Hlučín Divadelní podzim. Festival malých divadelních forem měl loni, kdy ho kulturním dům uvedl poprvé, skutečně velký úspěch.

„Tentokrát chceme našemu publiku o podzimních čtvrtcích nabídnout ve větší míře i komediální inscenace nastudované malými scénami hlučínských spolků,“ prozradila vedoucí Kulturního domu Hlučín Veronika Antončíková.

Permanentku na všech pět přestavení lze zakoupit za zvýhodněnou cenu 400 korun. Vstupenka na každé představení zvlášť přijde na 100 korun.

Dodivadlo bude hrát 27. září inscenaci Dámský krejčí, 11. října uvede Stará Aréna z Ostravy Sen z moci svatojánské, 25. října přiveze Mokrolazecká ochotnická činohra komedii Záskok, ŠAMU bude mít na programu 8. listopadu hru1+1=3 a 22. listopadu uvidí diváci inscenaci(Ne)prodejné manželky v podání divadla Devítka.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient