Hlučínský divadelní festival nabídne hlavně divácky vděčné komedie

Podruhé se vrací do Kulturního domu Hlučín Divadelní podzim. Festival malých divadelních forem měl loni, kdy ho kulturním dům uvedl poprvé, skutečně velký úspěch.

„Tentokrát chceme našemu publiku o podzimních čtvrtcích nabídnout ve větší míře i komediální inscenace nastudované malými scénami hlučínských spolků,“ prozradila vedoucí Kulturního domu Hlučín Veronika Antončíková.

Permanentku na všech pět přestavení lze zakoupit za zvýhodněnou cenu 400 korun. Vstupenka na každé představení zvlášť přijde na 100 korun.

Dodivadlo bude hrát 27. září inscenaci Dámský krejčí, 11. října uvede Stará Aréna z Ostravy Sen z moci svatojánské, 25. října přiveze Mokrolazecká ochotnická činohra komedii Záskok, ŠAMU bude mít na programu 8. listopadu hru1+1=3 a 22. listopadu uvidí diváci inscenaci(Ne)prodejné manželky v podání divadla Devítka.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.