Hlučín povede koalice Občanů pro Hlučín, KDU-ČSL a ODS

Město Hlučín v dalším čtyřletém období povede koalice Občané pro Hlučín, KDU-ČSL a ODS. Na svým facebookových profilech to v úterý 9. října večer oznámili všichni tři koaliční partneři společným prohlášením.

Občané pro Hlučín nominují pro volby na ustavujícím zastupitelstvu svého starostu a budou mít další tři radní, KDU-ČSL místostarostu. ODS bude mít dva radní. „Díky věcnému a korektnímu jednání všech tří stran jsme v rekordním čase uzavřeli koalici,“ uvedli na svém facebookovém profilu Občané pro Hlučín.

Koalice bude mít v jednadvacetičlenném zastupitelstvu třináct hlasů.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.