Search
Close this search box.

Hlučín povede koalice Občanů pro Hlučín, KDU-ČSL a ODS

Město Hlučín v dalším čtyřletém období povede koalice Občané pro Hlučín, KDU-ČSL a ODS. Na svým facebookových profilech to v úterý 9. října večer oznámili všichni tři koaliční partneři společným prohlášením.

Občané pro Hlučín nominují pro volby na ustavujícím zastupitelstvu svého starostu a budou mít další tři radní, KDU-ČSL místostarostu. ODS bude mít dva radní. „Díky věcnému a korektnímu jednání všech tří stran jsme v rekordním čase uzavřeli koalici,“ uvedli na svém facebookovém profilu Občané pro Hlučín.

Koalice bude mít v jednadvacetičlenném zastupitelstvu třináct hlasů.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient