Search
Close this search box.

Hluchoněmý opilec se motal českolipskými ulicemi za bílého dne

Za bílého dne se motal přímo v centru města zcela opilý pětatřicetiletý muž. Strážníci se ho snažili zpacifikovat, protože zcela bez varování chtěl vstoupit do vozovky, kde by řidič nemusel stíhat reagovat ani při malé rychlosti.

Opilému muži vysvětlovali, že ohrožuje sám sebe, ale komunikace byla ztížená faktem, že muž byl hluchoněmý. I přesto reagoval tak, že chápe, co mu chtějí vysvětlit, protože se posadil na lavičku a zdálo se, že se po frekventované ulici přestane motat. O tom, že zdání někdy klame, se strážníci přesvědčili o chvíli později. Opilec totiž vstal a vydal se na svou nekoordinovanou pouť městem, pochopitelně po silnici.

Na další výzvu už nereagoval, a tak jej strážníci vyzvali k dechové zkoušce s tím, že poputuje na obvodní oddělení Policie ČR. Muž se začal chovat agresivně, nespolupracoval a chtěl se začít prát. Hlídka mu proto musela nasadit pouta a převézt ho na PČR. Bude zpovídat z přestupku proti veřejnému pořádku.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient