Hlídka zastavila řidiče, neměl řidičák, značky, ani doklady

Hlídkou policistů byl v Sušici kontrolován řidič, který jel s vozidlem značky Ford Escort po městě v úterý 27. března tohoto roku. Muž jel po ulici Nádražní a Pražské a policisté jej zastavili čtyřicet minut po patnácté hodině. Při kontrole devětapadesátiletý muž z obce na Sokolovsku nepředložil řidičský průkaz, osvědčení o registraci vozidla ani doklad o povinném pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla.

Na vozidle nebyly osazeny registrační značky. Policisté zjistili, že muž je nevlastní řidičské oprávnění. Muž řídil vozidlo, které je v evidenci vedeno jako vyřazené z provozu. Provedená dechová zkouška byla u řidiče s negativním výsledkem. Muž je podezřelý ze spáchání přestupků, které budou předány správnímu orgánu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.