Hledáte cestu, jak posílit svou imunitu a podpořit své zdraví? Vsaďte na správné doplňky stravy 

Zdraví máme jen jedno a je to zároveň ta nejcennější věc, kterou bychom si měli správně hýčkat. K tomu poslouží přirozeně vyvážená zdravá strava, adekvátní pohyb a v dnešní době i suplementy v podobě vitamínů a minerálů. Především poslední ze jmenovaných potřeb je v současnosti obzvlášť nezanedbatelná. Proč tomu tak je? 

Dbáte na zdravý životní styl? 

Ať se přihlásí ten z vás, kdo poctivě jí vyváženou stravu a dopřává svému tělu dostatek pohybu. Smutným faktem moderní doby je to, že drtivá většina lidí na tyto věci zkrátka nemyslí. Právě pro vás je naprostým minimem pro posílení imunity zařazení doplňků stravy do každého dne. Ty vašemu tělu dodají látky, které mu nedopřejete správným životním stylem. 

Jedná se především o vitamíny a minerály, jejichž nedostatkem trpí dle vědeckých výzkumů úplně každý z nás. Deficitním je pro nás hlavně hořčík, který je naprostým základem pro funkci nervového systému, regeneraci, správný spánek, udržování pozitivní nálady a mnoho dalších životně důležitých procesů. Zapomenout byste neměli dále na rybí tuk v podobě kapslí, jenž udržuje váš mozek v pohotovosti, posiluje vlasy, zuby, nehty a pomáhá i vašim kloubům. Tyto dva suplementy by se měly stát prvotní volbou každého jedince. 

Kde nakoupit kvalitní doplňky? 

V dnešní době již není potřeba objíždět lékárny, protože je možností mnohem pohodlnější a přehlednější lékárna online. Dobrý výběr ověřených a kvalitních vitamínů i minerálů nakoupíte snadno na stránkách známého obchodu notino.cz. 

Ten disponuje ohromným množstvím všech potřebných produktů, z nichž si vybere úplně každý. Přemýšlíte-li, jak podpořit své zdraví a zkvalitnit si život, určitě sáhněte minimálně po námi zmíněných suplementech. Pokud k nim přibalíte ještě vitamín D společně s vitamínem K, získáte skvělou kombinaci podporující vaši imunitu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.