Hitem hokejového léta jsou zlínští hokejisté na Čepkově

Fanoušci extraligového týmu Berani Zlín mohou vidět své oblíbence během horkého léta nejen v přípravných zápasech na ledové ploše Zimního stadionu Luďka Čajky ve Zlíně, ale rovněž v oblíbeném Nákupním centru Čepkov. Zde proběhne v termínu od 9. do 26. srpna akce s názvem Berani na Čepkově! Fandové zde uvidí výstavu fotografií zlínských hokejistů, dále se mohou těšit ve středu 15. srpna od 16:30 hodin na velkou autogramiádu anebo na tipovací soutěž o hodnotné dárky z hokejového prostředí. Přijďte v srpnových dnech na Čepkov a užijte si hokejovou atmosféru se zlínskými Berany!

Od srpna jsou rozmístěny po krajském městě na frekventovaných místech velké billboardy, na kterých tváře akce Antonín Honejsek, Zdeněk Okál a Tomáš Žižka zvou nejen hokejovou veřejnost k návštěvě Nákupního centra Čepkov ve Zlíně.

Na sedmi výstavních stojanech jsou umístěny unikátní fotografie 27 hráčů a trenérů extraligového týmu Berani Zlín. Návštěvníci uvidí fotografie v tiskovém formátu A2 s jménem konkrétního hráče. Součástí téměř třítýdenní akce bude autogramiáda hokejistů Berani Zlín a soutěž pro návštěvníky nákupního centra. Pokud fanoušci správně odpoví na otázky z prostředí hokejového klubu a usměje se na ně štěstí při losování, obdrží dárky od hokejového klubu. Autorem fotografií je Robin Nevřala.

Ve hře jsou velmi hodnotné ceny jako například permanentka na sezení pro nadcházející sezonu 2018/2019, dále permanentka na stání, dva dresy Berani Zlín nebo dva balíčky suvenýrů od hokejového klubu.

„Součástí projektu je i přímý prodej permanentních vstupenek na domácí zápasy Berani Zlín v sezoně 2018/2019, který je zajištěn v rámci otevírací doby v prodejně HERVIS v Nákupním centru Čepkov. Po celou dobu výstavy lze zakoupit permanentky na stání. Na sezení lze zakoupit pouze ve středu 15. srpna od 14 do 18 hodin,“ uvedl Libor Kožík, marketingový manažer Berani Zlín.
Právě ve středu 15. srpna se mohou fanoušci těšit na zábavné odpoledne ve společnosti hráčů týmu Berani Zlín. Ti se budou postupně nacházet v NC Čepkov od 14 hodin. Zájemci si budou moct vyzkoušet cvičení, které jsou denním chlebem hokejistů během letní přípravy pod jejich dohledem. Následovat bude autogramiáda desítky hráčů A-týmu v 16:30 hodin. Fanoušci si budou moct odnést jedinečné kartičky odkazující na fotografie z výstavy.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.