Search
Close this search box.

Hippos si z Pelhřimova přivezli tři body

Po dlouhé době se pořadilo vyrazit rezevnímu družstvu florbalistů k zápasům v sestavě čístající alespoň 10 hráčů v poli. A hned v prvím zápase se to projevilo, když deklasovalo tým Havlíčkova Brodu 10:2. Výhru Hipposu režíroval matador Tomáš Imramovský. Ve druhém zápase však Hroši nestačili na tým Snipers Třebíč a prohráli 2:7.

TJ Sokol H. Brod – Hippos Žďár n. S. B 2:10 (1:3, 0:2, 1:5)

Brodu se letos vůbec nedaří, ještě nevyhrál, a tak Hroši věřili zisku tří bodů. Už po 90 vteřinách otevřel skóre kapitán Řádek. Hippos byl dál aktivní, dobře se pohyboval, na druhou branku si však musel počkat až do poloviny třetiny, kdy se trefil Zerák. Ždár se pak trochu nechal ukolébat vedením a i když vstřelil v 9. minutě Imramovský třetí gól, předváděná hra nebyla ideální. Pasivitu Havlíčkův Brod potrestal snížením na 1:3. Prostřední část se hrála poměrně poklidně, na jejím začátku se trefili T. Dvořák a znovu Imramovský. I když měli Hroši balonek nadále poměrně pod kontrolou, další branky nepřidávali. A tak se ještě na začátku závěrečné třetiny pokusil Brod přiblížit druhou brankou. Ta žďárský tým nakopla ke zvýšení obrátek. Po dvou brankách přidali Fousek a Zerák, Imramovský zkompletoval hattrick a Hippos si dokráčel pro jasné vítězství 10:2

Branky: Imramovský 3, Zerák 3, Fousek 2, Řádek, T. Dvořák, asistence: Imramovský 4, Fousek, Turinský, Kraus, Tlustý, Zerák. Bez vyloučení.

Hippos Žďár n. S. B – Snipers Třebíč B 2:7 (0:3, 1:3, 1:1)

Jak lehce procházel Hippos prvním zápasem, o to hůř se mu bojovalo proti týmu Snipers. Jeho hráči byli o poznání rychlejší, důraznější, v kombinaci přesnější, a oproti velké části žďárského týmu i výrazně mladší. Na hřišti tedy dominovali. Hned jejich první větší šance skončila gólem, a tak snaha vycházet ze zabezpečené obrany vydržela Hrochům jen minutu a půl. Nějaké šance na vyrovnání si sice vypracovali, ale zakončení bylo nepřesné, nebo na něj rychlý soupeř dal žďárským hráčům pouze minimum času. A to nestačilo. Nepomohla ani přesilovka v polovině třetiny. Navíc v závěru první části přidali Snipeři dvě slepené branky a rázem byly jasným vládcem utkání. A necelou minutu po začátku druhé třetiny padla do žďárské sítě čtvrtá branka. O snížení se postarala dvojice Zerák – Imramovský, ale ani pozvbuzující branka nepřinesla Hipposu nápor vedoucí k nějaké výraznější změně hry. Hosté měli druhou třetinu pod kontrolou a v jejím závěru opět dvakrát skórovali. Drobnou naději přinesl začátek závěrečné části, kdy se z trestného střílení trefil Tlustý. Zvýšená aktivita vedla k dalšímu faulu Třebíče, ale přesilovku Žďár nevyužil. A tak si Snipers opět do závěru třetiny schovali ještě jednu branku.

branky: Zerák, Tlustý, asistence: Imramovský. Vyloučení 0:2, bez využití.

Sestava Hipposu: Růžička – Kafka, Kraus, Tlustý, T. Dvořák – Zerák, Imramovský, Fousek, Řádek, Turinský, Macháček.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient