Hazardéra za volantem zmohla únava i alkohol

V pátek 27. dubna brzy ráno vyjížděly záchranné složky k dopravní nehodě na silnici I/50. Poblíž Slavkova narazil šofér citroenu do většího počtu směrových desek, které oddělovaly jednotlivé jízdní pruhy v rekonstruovaném úseku. Dle dosavadního šetření šestatřicetiletý řidič na chvíli usnul. K únavě jistě přispěl i alkohol, protože policisté naměřili hazardérovi 0,9 promile. Z nehody vyvázl bez zranění a naštěstí nezranil ani nikoho dalšího. Muži zákona mu na místě zadrželi řidičský průkaz. U správního orgánu ho krom tučné pokuty čeká i zákaz řízení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak