Havlíčkobrodské fotbalové béčko podlehlo Rantířovu

Mužstvo hrálo v prvním poločase kombinační fotbal a soupeře přehrávali ve všech směrech. Jediné, co zápasu scházelo bylo proměňování téměř jistých šancí . To, co nedali Bača, Horn a Nedvěd, je opravdu trestuhodné. V poslední minutě prvního poločasu po hrubce Bači inkasovali domácí branku na 0:1. Ve druhém poločase hra upadla do průměru a po další hrubce obrany inkasovali na 0:2.

FC Slovan Havlíčkův Brod „B“ – TJ Ježek Rantířov 0:2

FC Slovan Havlíčkův Brod „B“:
Beranek, Molák, Bača, Cakl, Franc, Peřina, Pabousek, Sůva, Látera, Horn, Nedvěd (25. Voborník)

Trenér Souček: „Naši hráči se musí hodně zlepšit ,aby jsme zachránili 1.A – třídu bez problému.“

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového