Hasičský ples se i letos vydařil

Sbor dobrovolných hasičů Velvary uspořádal tradiční „Hasičský ples“ a to v sobotu 17.března v kulturním zařízení na Uhách. Zúčastnilo se ho asi 240 návštěvníků, hrála kapela „Druhej dotek“, do tomboly hasiči připravili 500 cen. Zpestřením bylo vystoupení skupiny bubeníků MARCHING Band ze ZUŠ Roudnice nad Labem.

Organizátoři děkují velvarským občanům, podnikům i organizacím za zakoupení vstupenek a následujícím za příspěvky do tomboly:

Vinš Vlastimír – autobusová doprava, Město Velvary, Řeznictví a uzenářství – Václav Holý, Velvary, Autobaterie – Z.Tutr, Velvary, VOV-servis s.r.o. Slaný, Velros s.r.o. Velvary, Terius – Josef Heřman, Velvary, Střechy COMAX Velvary, Drogerie Velvary – manželé Schubertovi, Reklama Mazochová – Elena a Jan Mazochovi, Velvary, Pekařství Zounek, Velvary, TEAM V.O.S. Černuc, Farma Budihostice – ing.Josef Bílek, Farma Pokorný, Hospozín, Cukrářství Velvary – Danuše Černá, Květiny – Anna Říhová, Velvary, Kadeřnictví – Alena Loskotová, Autoservis Frolík Velvary, Lékárna Velvary, Restaurace „U krále Václava“ Velvary, Stavebniny Velvary, Centrum péče o člověka – J.Štádlíková-Čermáková, Ekofrukt spol.s r.o. Slaný, IBG Kralupy nad Vltavou, STOCK Plzeň – Božkov s.r.o., Spálenka Václav – hasící přístroje Sazená, Chovatelské a zahradnické centrum Šidáková, Velvary – Pražská, Matoušková Zdeňka – úklid Slaný, Textil a látky – Jindřiška Pospíšilová, Velvary, Písmomalířství – Vladimír Širůček, Velvary, PETROTRANS s.r.o. Kralupy nad Vltavou, BMH Servis spol.s r.o., Pražská, Velvary – hasicí přístroje, Cukrárna „Na náměstí“ – Ladislava Kučírková, Velvary, manželé Dytrichovi ,Velvary, manželé Jandoušovi, Velvary, manželé Ledvinkovi, Velvary a manželé Protivovi, Velvary.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.