Search
Close this search box.

Hasičský ples se i letos vydařil

Sbor dobrovolných hasičů Velvary uspořádal tradiční „Hasičský ples“ a to v sobotu 17.března v kulturním zařízení na Uhách. Zúčastnilo se ho asi 240 návštěvníků, hrála kapela „Druhej dotek“, do tomboly hasiči připravili 500 cen. Zpestřením bylo vystoupení skupiny bubeníků MARCHING Band ze ZUŠ Roudnice nad Labem.

Organizátoři děkují velvarským občanům, podnikům i organizacím za zakoupení vstupenek a následujícím za příspěvky do tomboly:

Vinš Vlastimír – autobusová doprava, Město Velvary, Řeznictví a uzenářství – Václav Holý, Velvary, Autobaterie – Z.Tutr, Velvary, VOV-servis s.r.o. Slaný, Velros s.r.o. Velvary, Terius – Josef Heřman, Velvary, Střechy COMAX Velvary, Drogerie Velvary – manželé Schubertovi, Reklama Mazochová – Elena a Jan Mazochovi, Velvary, Pekařství Zounek, Velvary, TEAM V.O.S. Černuc, Farma Budihostice – ing.Josef Bílek, Farma Pokorný, Hospozín, Cukrářství Velvary – Danuše Černá, Květiny – Anna Říhová, Velvary, Kadeřnictví – Alena Loskotová, Autoservis Frolík Velvary, Lékárna Velvary, Restaurace „U krále Václava“ Velvary, Stavebniny Velvary, Centrum péče o člověka – J.Štádlíková-Čermáková, Ekofrukt spol.s r.o. Slaný, IBG Kralupy nad Vltavou, STOCK Plzeň – Božkov s.r.o., Spálenka Václav – hasící přístroje Sazená, Chovatelské a zahradnické centrum Šidáková, Velvary – Pražská, Matoušková Zdeňka – úklid Slaný, Textil a látky – Jindřiška Pospíšilová, Velvary, Písmomalířství – Vladimír Širůček, Velvary, PETROTRANS s.r.o. Kralupy nad Vltavou, BMH Servis spol.s r.o., Pražská, Velvary – hasicí přístroje, Cukrárna „Na náměstí“ – Ladislava Kučírková, Velvary, manželé Dytrichovi ,Velvary, manželé Jandoušovi, Velvary, manželé Ledvinkovi, Velvary a manželé Protivovi, Velvary.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient