Search
Close this search box.

Hasiči v Lipině oslaví 110. výročí

Dobrovolní hasiči srdečně zvou místní i přespolní na slavnostní bohoslužbu, která se uskuteční v sobotu 28. července ve 14 hodin na lipinské návsi. Poté bude připraven bohatý program na hřišti, ukázky techniky a hasičských zásahů. K tanci a poslechu bude hrát dechová hudba Valaška.

V sobotu 28. července se v Lipině uskuteční oslava výročí 110 let od založení hasičského sboru. Dobrovolní hasiči na tento den připravili program, který začne ve 14 hodin slavnostní bohoslužbou na návsi a pokračovat bude pestrým děním na tamním fotbalovém hřišti. Návštěvníci místní i přespolní se mohou těšit na ukázky hasičských jednotek, představení historické techniky, hudbu i občerstvení.

„Srdečně zveme na slavnost, kterou si připomeneme významné výročí našeho sboru. Po mši svaté půjdeme průvodem na hřiště, kde budou k vidění ukázky zásahů profesionálních hasičů z Valašských Klobouk a také hasičů s dobovou ruční stříkačkou z Újezda. Lidé si také budou moci prohlédnout starou požární techniku. K tanci a poslechu bude hrát dechová hudba Valaška,“ pozval za pořádající lipinské hasiče Vladimír Mlynárčik.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient