Hasiči uspořádali charitativní turnaj v pétanque

Příslušníci Krajského operačního a informačního střediska Jihomoravského kraje uspořádali ve svém volnu turnaj v pétanque. Jednalo se již o třetí ročník této dobročinné akce. Letošní výtěžek podpořil zdravotně handicapované sourozence.

I přes nepřízeň počasí se hasiči spolu se členy zdravotnické záchranné služby sešli, aby podpořili svojí účastí na turnaji dobrou věc. Vybrané peněžní prostředky totiž putovaly na terapii bratrům Luskačovým. Jejich příběh a další možnosti finanční podpory můžete najít na http://www.kluciluskacovi.cz

Turnaj se uskutečnil v příjemném prostředí víceúčelového sportovního areálu Centra Viktoria v Brně. Do soutěže se zapojilo celkem šest týmů, které se skládaly ze tří členů. Motivací jim byly pamětní medaile, putovní pohár a především úsměvy samotných bratrů Patrika a Roberta Luskačových, kteří se za doprovodu svých nejbližších přijeli na turnaj podívat.

Akcí se podařilo vybrat 16 000 korun a tím byl překonán výtěžek z předcházejícího ročníku. Hasiči děkují všem, kteří se zúčastnili a podpořili tím dobrou věc.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak