Hasiči při nehodě u Vícemilic vyprošťovali dvě ženy

Včera po 22. hodině vyslalo operační středisko jednotky k dopravní nehodě na silnici I/50 u Vícemilic na Vyškovsku. Po střetu dodávky a osobního auta se zranili dva lidé.

Hasiči po příjezdu zahájili vyprošťování obou řidiček. Při záchraně museli využít hydraulická vyprošťovací zařízení. U osobního auta bylo nutné odtlačit přístrojovou desku a odstranit boční dveře. Obě zraněné ženy následně předali do péče záchranářů.

Nehoda zastavila provoz na silničním tahu I/50. Během zásahu byl zpomalen provoz také na železniční trati vedoucí podél silnice. Hasiči očistili vozovku a odtahová služba krátce po půl jedné v noci odklidila havarovaná vozidla do jednoho pruhu a provoz tak mohl být obnoven kyvadlově. Činnost na místě zásahu ukončili v 1.10 hodin.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak