Hasiči Plzeňského kraje odčerpávali vodu po přívalových deštích

V průběhu včerejšího odpoledne a večera vyjížděli hasiči v Plzeňském kraji k celkem 19 událostem spojeným s čerpáním vody po přívalových deštích. Nejvíce výjezdů bylo v Plzni (11), dále pak v Klatovech (6) a na Plzni jihu (2). Jednalo se o zatopené sklepy domů, ucpané kanály, vodní laguny apod.

V jednom případě dokonce hasiči odčerpávali vodu ze střechy ÚMO 2 v Plzni, kde došlo k ucpání odtokových svodů.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.