Hasiči Pardubického kraje likvidovali následky nehody i požár chaty

Do Dolní Dobrouče, části obce Lanšperk, spěchaly ve čtvrtek 12. července v podvečer hasičské vozy. Došlo zde ke kolizi osobního vozidla. Řidič automobilu na silnici č. 360 skončil se Škodou Felicia koly vzhůru. Hasiči museli z vozu vyprostit řidiče a ihned ho předali do péče zdravotníků. Po zadokumentování nehody policisty, provedli hasiči přetočení vraku auta zpět na kola a jeho umístění na vozidlo odtahové služby.

Požár chatky v Pardubicích likvidovali hasiči ve čtvrtek 12. července v 17.46 hodin. Hasiči museli k místu události dojít pěšky. Uvnitř chaty se nikdo nenacházel. Požár hasiči dostali pod kontrolu v 18 hodin a zcela zlikvidován byl v 19.10 hodin. Poté bylo nutné rozebrat ohořelé konstrukce chaty. Škoda byla předběžně vyčíslena na 20 tisíc korun. Na místo se dostavil vyšetřovatel hasičů, který předběžně stanovil, že příčinou vzniku požáru byla s největší pravděpodobností nedbalost.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient