Hasiči Pardubického kraje likvidovali následky nehody i požár chaty

Do Dolní Dobrouče, části obce Lanšperk, spěchaly ve čtvrtek 12. července v podvečer hasičské vozy. Došlo zde ke kolizi osobního vozidla. Řidič automobilu na silnici č. 360 skončil se Škodou Felicia koly vzhůru. Hasiči museli z vozu vyprostit řidiče a ihned ho předali do péče zdravotníků. Po zadokumentování nehody policisty, provedli hasiči přetočení vraku auta zpět na kola a jeho umístění na vozidlo odtahové služby.

Požár chatky v Pardubicích likvidovali hasiči ve čtvrtek 12. července v 17.46 hodin. Hasiči museli k místu události dojít pěšky. Uvnitř chaty se nikdo nenacházel. Požár hasiči dostali pod kontrolu v 18 hodin a zcela zlikvidován byl v 19.10 hodin. Poté bylo nutné rozebrat ohořelé konstrukce chaty. Škoda byla předběžně vyčíslena na 20 tisíc korun. Na místo se dostavil vyšetřovatel hasičů, který předběžně stanovil, že příčinou vzniku požáru byla s největší pravděpodobností nedbalost.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.