Search
Close this search box.

Hasiči Jihomoravského kraje vyjížděli ve středu k patnácti dopravním nehodám

Ve středu vyjížděli hasiči k nadprůměrnému počtu dopravních nehod. Celkem jich do 19. hodiny zaevidovali 15. Průměr loňského roku je při tom 6 výjezdů k dopravním nehodám za den.

Výjezdy k nehodám začaly od ranních hodin a pokračovaly celým dnem až do večera. Nejčastěji hasiči zasahovali na Brněnsku. Nejméně zásahů u dopravních nehod bylo na Vyškovsku a Břeclavsku. Celkem evidují 11 zraněných osob.

Po osmé hodině ráno vyjely jednotky HZS z Židlochovic a Pohořelic k nehodě na okraji Pohořelic. Srazila se tam dodávka a osobní automobil. Na místě hasiči pomáhali ZZS s ošetřením dvou zraněných, zajistili úklid vozovky a následně vozidla odklidili, aby mohla být silnice opět průjezdná.

U Mutěnic na Hodonínsku odpoledne zasahovali u střetu vlaku a osobního auta. Nehoda se obešla bez zranění. Hasiči zajistili místo proti požáru a řešili únik provozních náplní. Jednotka z Hodonína předala událost k řešení jednotce SŽDC.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient