Happening „Tady jsem doma – objímání Divadla F. X. Šaldy“

(Aktualizováno před )

Komunitní středisko Kontakt Liberec všechny srdečně zve na netradiční akci. Tou je happening „Tady jsem doma – objímání Divadla F. X. Šaldy“.
Akce se koná v sobotu 16. června 2018 od 13.00 do 16.00 hodin u Divadla F. X. Šaldy v Liberci. Je určena všem, kteří mají rádi divadlo, kulturu všeho druhu a chtějí zažít něco netradičního. Pro návštěvníky akce je připraven zajímavý program.

„Divadlem Vás na bezplatných komentovaných prohlídkách provede charismatický Jiří Bartoloměj Sturz, v okolí divadla se budou prezentovat různí umělci, ať už kouzelník, flašinetista, hudebníci či malířky .Ve foyer divadla uslyšíte árie sólového zpěváka v doprovodu klavíristky a před divadlem bude stánek s menším občerstvením . Rovněž se zájemci mohou zapojit do ankety o příští objekt objímání. V 15.30 hodin se společně pokusíme lidským řetězem obejmout Divadlo F. X. Šaldy, které je významnou dominantou Liberce, ” vyjmenovává ředitel Kontaktu Michael Dufek.

Akce se koná ve spolupráci s Centrem na podporu integrace cizinců v Libereckém kraji, Krajským úřadem Libereckého kraje, Divadlem F. X. Šaldy, Krajskou vědeckou knihovnou v Liberci, Statutárním městem Liberec a Knihkupectvím a antikvariátem Fryč. Záštitu nad akcí přijal náměstek primátora města Liberce PhDr. Mgr. Ivan Langr.

Diskuze

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz