Hanáci jdou už podesáté do bojů letošní Krajské ligy

Po třech cestách ven (a dvou získaných vítězstvích) se ukážou svým věrným na domácím ledě. Doma má parta co napravovat. Domácí los byl zkraje ligy fakt těžký, ale jediná výhra (nad Hodonínem) chce doplnit, doplnit, urvat to už v sobotu!

Soupeř přitom přijede nad jiné dobrý, stabilní účastník play-off z Velké Bíteše. Hostující Spartak má oproti našemu celku pár výhod (zejména stabilizovaný, pevný kádr), ale „o výhodách“ to v praxi není. Rozhoduje se pouze na ledě, a tam letos omlazená Kroměříž většinou chce, hodně chce. Junioři (hrálo jich i devět při výhře v Brumově) makají, a když to jde starším, tedy „mazákům“, mají mí Hanáci sílu… Jsou zápasy a zastávky v Krajské lize mužů, že může HK Kroměříž udolat každého! Jen mít svůj den. Srdce, formu, kapku štěstí.

Dlouho let zpátky Velká Bíteš uměla, a stále umí. Zkraje této sezony sčítala výhry a v tabulce byla druhá. Nyní trochu klesla, ale je dosud před osmou Kroměříží. Krásný domácí duel jsme se Spartakem svedli loni, kdy jsme v urputné přetahované povalili rivala až na nájezdy (4:3). Lednová odveta na Vysočině byla náročnou prověrkou… Hanáci vyhrají 1. třetinu, ve druhé dvakrát vedou a prohrají 7:4. Bíteš našla recept a okamžitě trestala každou naši chybu.

Máte se na co těšit, fandové, pokud v sobotu 10. 11. dorazíte na stadion! Ten vám bude, jako vaše mužstvo, od 17 hodin „patřit“ a vy můžete hnát tu partu nových tváří k úspěchu. Uděláme pro to všecko, tak ať jste, lidi, slyšet!

sobota 10. 11. (v 17:00) domácí zápas HK Kroměříž s HC Spartak Velká Bíteš

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.