Good Work vydává nový klip. V soudobé hudbě se vrací k folklórním kořenům

Zlín, Jižní Svahy – Přehlídku toho nejlepšího slibuje páteční open air koncert před kostelem Salesiánů. Ve 20 hodin představí hudební skupina Good Work svou aktuální hudební show. Při ní se můžeme těšit především na písně z nejnovějšího alba Znamení. Hlavním lákadlem je ovšem uvedení nového klipu právě při vystoupení skupiny. „Do písně jsme zasadili vše, co nás charakterizuje,“ uvádí Jiří Jakubík, vedoucí skupiny, „současná popová hudba a folklórní kořeny našich členů udávají směr klipu.“
„Zlín je město, ve kterém můžeme cítit jak moderní životní styl, tak blízký vztah k folklóru. Výběr místa pro uvedení klipu byl proto naprosto jednoznačný,“ prozradil Radek Hais, který v klipu ztvárňuje hlavní roli. V jeho podání uvidíme ženicha při svatbě s několika překvapeními právě pro diváky. Ti se tak můžou těšit na třetí klip skupiny Good Work.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.