Search
Close this search box.

Góly v posledních minutách rozhodly o remízách

Ztratit vítězství vyrovnávacím gólem tři minuty před koncem to naštve, ale dostat gól v posledních vteřinách a přijít tak o výhru, na to už nelze použít slušné slovo…

FK Teplice – FK Mladá Boleslav 1:1 (0:0)

Ta první situace pasuje na Teplice, které doufaly před sezonou, že by mohly hrát v popředí tabulky a třeba i zaútočit na evropské poháry, ale zatím je z toho spíše (ne)klidný střed tabulky.

Severočeši se dostali do vedení díky Žitnému, Boleslav udělala ale Teplicím to, co se stalo jí samotné minulý týden v zápase s Jabloncem. Dala soupeři gól tři minuty před koncem.

Branky: 59. Žitný – 86. Komličenko. Rozhodčí: Julínek – Antoníček, Podaný. ŽK: Žitný, Hora, Jeřábek – Šušnjar. ČK: 81. Šušnjar. Diváci: 3421.

Teplice: Diviš – Vondrášek, Jeřábek, Král, Krob – Kučera, Soungole – Hora, Žitný, Rezek (88. Červenka) – Vaněček. Trenér: Šmejkal.
Mladá Boleslav: Poláček – Pauschek, Takács, Šušnjar, Křapka – Jánoš, Hubínek (46. Přikryl) – Ladra, Valenta (77. Kateřiňák), Mareš (61. Magera) – Komličenko. Trenér: Weber.

Vysočina Jihlava – FC Zlín 1:1 (0:0)

Druhý případ ztráty bodů v posledních minutách (vteřinách) se týká Zlína. Tento jihomoravský tým je zajímavý tím, že vůbec nezvládá jarní odvety.

Když v prvních jarních zápasech začal opět prohrávat, vedení klubu nečekalo a odvolalo trenéra Páníka. Nový kouč Petržela sice s týmem sem tam získá nějaký bod nebo šokující výhru na Slavii, přesto výkony jeho týmu jsou nevyrovnané a to se ukázalo i v zápase s Jihlavou. Před utkáním by možná Zlín bod bral, ale poté co Holzer dostal Ševce do vedení, je určitě pro ně zklamání, že nakonec tento zápas nedotáhli do konce. V nastavení se trefil litevský ostostřelec Ikaunieks a bylo vyrovnáno…

Branky: 90.+3 Ikaunieks – 63. Holzer. Rozhodčí: Marek – Pelikán, Mokrusch. ŽK: Vaculík – Hronek, Jiráček, Bačo. Diváci: 2659.

Jihlava: Rakovan – Vaculík, Tlustý, Štěpánek, Schumacher – Ljovin – Nový (78. Keresteš), Urblík (75. Ikaunieks), Dvořák, Popovič (54. Klíma) – Fulnek. Trenér: Svědík.
Zlín: Zlámal – Matejov, Bačo, Gajič, Bartošák – Jiráček, Traoré – Vukadinovič (90.+1 Železník), Hronek (53. Mehanovič), Holzer – Ekpai (90. Hnaníček). Trenér: Petržela.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient