Generálka na první ostrý zápas po postupu do druhé ligy se prostějovským fotbalistům nepodařila

V souboji dvou posledních vítězů MSFL se ten čerstvý mohl dostat brzy do vedení, jenže centr Biolka přetavil Šteigl pouze v hlavičku těsně nad břevno. Po Schusterově pomalé malé domů se dostával do šance Komenda, zaváhání ale obrana napravila. Komenda se poté dostal i k voleji po centrovaném míči, ovšem pálil pouze doprostřed brány na připraveného Brédu. Na druhé straně po Šteiglově centru hlavičkoval nepřesně Kroupa.

Komenda se po dlouhém pasu dostal opět do dobré pozice před Brédou, byl z toho pro Uničov nakonec jen roh. Výborný reflex předvedl Bréda při vykopnutí Jeřábkova rychlého pokusu z voleje. Kroupa se zkusil na hranici šestnáctky položit do střely, mířil ale vysoko.

Po změně stran se dostal do dobré pozice před Brédou uničovský Bača, branka mu ale byla příliš nízká. Po křížném pasu to zkoušel z první Machynek, byl ale hodně nepřesný. Z otočky to zkusil pohotově Kovařík, míč ale obrana odvrátila na roh.

Zhruba čtvrt hodiny před koncem vybojoval v souboji míč Hapal a postupoval na jediného obránce spolu s Kovaříkem a Píchalem, míč ale na hranici šestnáctky zasekl obránci a vystřelil – nepřesně. Utkání tak logicky skončilo bezbrankovou remízou.

1.SK Prostějov – SK Uničov 0:0,

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.