Search
Close this search box.

Generálka na první ostrý zápas po postupu do druhé ligy se prostějovským fotbalistům nepodařila

V souboji dvou posledních vítězů MSFL se ten čerstvý mohl dostat brzy do vedení, jenže centr Biolka přetavil Šteigl pouze v hlavičku těsně nad břevno. Po Schusterově pomalé malé domů se dostával do šance Komenda, zaváhání ale obrana napravila. Komenda se poté dostal i k voleji po centrovaném míči, ovšem pálil pouze doprostřed brány na připraveného Brédu. Na druhé straně po Šteiglově centru hlavičkoval nepřesně Kroupa.

Komenda se po dlouhém pasu dostal opět do dobré pozice před Brédou, byl z toho pro Uničov nakonec jen roh. Výborný reflex předvedl Bréda při vykopnutí Jeřábkova rychlého pokusu z voleje. Kroupa se zkusil na hranici šestnáctky položit do střely, mířil ale vysoko.

Po změně stran se dostal do dobré pozice před Brédou uničovský Bača, branka mu ale byla příliš nízká. Po křížném pasu to zkoušel z první Machynek, byl ale hodně nepřesný. Z otočky to zkusil pohotově Kovařík, míč ale obrana odvrátila na roh.

Zhruba čtvrt hodiny před koncem vybojoval v souboji míč Hapal a postupoval na jediného obránce spolu s Kovaříkem a Píchalem, míč ale na hranici šestnáctky zasekl obránci a vystřelil – nepřesně. Utkání tak logicky skončilo bezbrankovou remízou.

1.SK Prostějov – SK Uničov 0:0,

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient