Gambrinus věnoval plzeňské nemocnici 145 tisíc korun

Třetí ročník Gambrinus dne v Plzni letos navštívilo 32 tisíc lidí. Milovníci výborného piva přicházeli v sobotu 23. června do centra města za skvělým nápojem a výbornou zábavou. Gambrinus není jen firma, která vyrábí světoznámé pivo, ale je to společnost s dobrým srdcem, která se snaží pomáhat. V letošním roce nezapomněli na fakultní nemocnici a šek se 145 tisíci korunami věnoval Gambrinus pro onkologickou a radioterapeutickou kliniku řediteli FN Plzeň Václavu Šimánkovi. Část těchto prostředků pomůže onkologickým pacientů odpoutat se na okamžik od své nemoci a pomocí kreativní činnosti v tvůrčích dílnách nabírat sílu pro svou další léčbu. Hodnota celkového šeku byla vypočítána z účasti na loňském ročníku, za každého návštěvníka tohoto pivního svátku předal Gambrinus fakultní nemocnici 5 korun. V loňském roce jich přišlo 29 tisíc.

FN Plzeň děkuje firmě Gambrinus za velký projev dobročinnosti a přeje všem zaměstnancům a zároveň i milovníkům výborného nápoje krásné léto, plné pohody a zdraví.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak