Search
Close this search box.

Futsalisty Plzně prověří pražská Slavia

Zítra čeká plzeňské futsalisty další z řady čtyř domácích ligových utkání. K dohrávce 5. kola VARTA futsal ligy přijede pražská Slavia. Očekává se napínavý souboj, po kterém se domácí budou chtít opět posunout tabulkou vzhůru.

Slavia se drží v popředí tabulky. Po pěti utkáních má celkem 9 bodů za tři výhry a dvě prohry. V případě výhry Interobalu by se tak bodová konta obou mužstev vyrovnala. Slávisté v úvodním utkání sezóny porazili Helas Brno, poté nováčka z Liberce, následně prohráli se Spartou a Teplicemi a v posledním utkání vyzráli na druhého nováčka z Ostravy.

V minulé sezóně dokázal Interobal obě utkání se Slavií těsně zvládnout. Po výhře 6:5 v Praze vyhrála Plzeň druhý vzájemný souboj 2:1 v západočeské metropolí.

V současnosti oba kluby pojí Vojtěch Turek, který je v Plzni na hostování právě ze Slavie. ,,Bohužel kvůli dohodě prezidentů obou klubů nebudu moci nastoupit. Samozřejmě, že bych se chtěl proti Slavii ukázat, bohužel dohoda je dohoda. Klíčové pro Plzeň v tomto utkání bude, jak bude bránit a vycházet z obrany, protože zápasy vyhrává defenzivní stránka.”

Nejistý je stále start u Lukáše Rešetára, který začal po zranění trénovat teprve minulý týden.

,,Byl bych rád, aby hráči pokračovali v té chuti, kterou měli při zápase s Libercem. Nezbytné bude nasazení a vůle k tomu, abychom toto utkání dokázali vyhrát. Zároveň bych chtěl pozvat všechny fanoušky, protože nás čeká velmi těžké utkání,” prozrazuje před utkáním trenér David Frič.

Utkání s pražskou Slavií začíná ve čtvrtek od 20:15. Sledovat ho můžete nám kanálu ČT sport, v lepším případě přímo v hale Lokomotivy!

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient