Search
Close this search box.

Futsalisté Plzně opět v sérii vedou

Interobal Plzeň výborně zvládl třetí čtvrtfinálové utkání a Svarog Teplice porazil 7:3. V pátek tak pojede do Teplic s tím, že v případě výhry postoupí do semifinále. Plzni vyšel lépe vstup do obou poločasů. Zejména v tom druhém působila lepším dojmem. Plzeňáci výborně odbránili power-play hostů a ve čtvrtfinále tak vede 2:1 na zápasy, přičemž se hraje na tři vítězné duely.

Po prvním poločase svítilo na světelné tabuli skóre 4:2, ale vedení si užívali i hosté. Na krásnou Slavíkovu branku, který se prosadil ve 3. minutě efektně patičkou, odpověděl vyrovnávacím gólem po brejku David Černý. Emoce vzpalily poté, co Vnuk podle domácích vstřelil regulérní branku, která nebyl uznána. Z pokračující akce pak Teplice otočily skóre a v 10. minutě vedly 2:1. Plzeň vyrovnala v 16. minutě, když se z desetimetrového kopu prosadil Michal Štrajt, tesy exekutor, který se v podobných situacích nemýlí. A před koncem poločasu Plzeň přidala rozhodující úder – nejprve se po rohu prosadil přesnou ranou Michal Holý a stále v 19. minutě propálil Teplickou power-play i Tomáš Vnuk – 4:2.

Ve druhé půli se snažil hosté korigovat skóre především během power-play, ale domácí byli tentokrát na tuto herní situaci dobře připraveni. Po dobrém obraném zákroku Havla se dostal do zakončení opět Vnuk a ve 30. minutě to bylo již 5:3. Teplickým zkomplikoval cestu za dobrým výsledkem Lucas Borges, který jen za cenu červené karty zastavil Tomáše Vnuka, který by jinak šel sám na prázdnou branku. V početní výhodě se prosadil střelou mezi nohy gólmana Hůly Michal Holý a když se ve 33. minutě, opět během Teplické power-play prosadil Zdeněk Sláma, bylo o výsledku rozhodnuto. V samotném závěru ještě kryl desetimetrový kop Michal Bartůněk a v poslední vteřině zápasu upravil na konečných 7:3 Ladislav Beran.

SK Interobal Plzeň – Svarog Futsal Club Teplice 7:3

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient