Futsalisté ERA-PACKu nasázeli Višňové 21 branek

Chrudimští futsalisté pohárové utkání po návratu z Ligy mistrů nepodcenili. Na hřišti v Třebíči dokázali soupeři z krajského přeboru nasázet dohromady jednadvacet branek a s naprostým přehledem postoupili mezi osm nejlepších týmů vyřazovacího pavouka. Komu se vedlo nejvíce?

Od úvodní minuty bylo jasné, že utkání bude připomínat souboj kočky s myší. Čtrnáctinásobný mistr české ligy byl častěji u míče a vytvářel si velké množství brankových příležitostí. A zejména v úvodu zápasu je i dokázal efektivně proměňovat. ERA-PACK v kompletní sestavě a brankářem Jakubem Žďánský mezi tyčemi vykročil za očekávaným postupem velmi razantně a v čase 3:57 vedl již o pět branek. V poločase náskok činil jedenáct gólů, velká přestřelka se nakonec zastavil na jednadvacítce.

Nejvíce se ve střelecké listině Chrudimi objevovali Max a Pavel Drozd, oba zatížili konto soupeře celkem pětkrát. Kromě nich se z hattricku mohli radovat Everton a Dominik Balog, který se prosadil úplně poprvé v A-týmu FK ERA-PACKu Chrudim. A hned třikrát v jednom utkání. Ani Višňová ale nebyla úplně pasivní, v jednom z protiútoků dokonce orazítkovala brankovou konstrukci. Čestnou branku proti úřadujícímu držiteli pohárové trofeje se jí ale vstřelit nepodařilo. Z utkání si tak odnesla porážku 0:21.

ORCHESTRION Višňová – FK ERA-PACK Chrudim 0:21

Branky: 1. Max (Everton), 3. Everton (Mareš), 4. P. Drozd (Slováček), 4. D. Drozd (Koudelka), 4. Max (Koudelka), 9. Everton (Doša), 10. P. Drozd (Koudelka), 13. Max (pen.), 15. P. Drozd (Bagatini), 16. Balog (P. Drozd), 20. Max (Felipe), 25. Max (Everton), 27. Everton, 30. D. Drozd (Koudelka), 32. Felipe (Doša), 32. R. Mareš (M. Mareš), 35. P. Drozd (Bagatini), 35. P. Drozd (Bagatini), 36. Balog (D. Drozd), 36. Balog (Bagatini), 38. M. Mareš (R. Mareš)
ORCHESTRION Višňová: Kruba – P. Chalupa, M. Chalupa, Škoda, Ošmera, Palát, Ošmera, Dočekal, Orálek, Man, Tržil.
FK ERA-PACK Chrudim: Žďánský – Everton, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D, Drozd, Doša, Bagatini, Balog, Slováček, Felipe.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient