Search
Close this search box.

Futsalisté Chrudimi zvládli semifinále a v boji o triumf budou čelit Spartě

Povinnost splněna, ERA-PACK slaví. Chrudimští futsalisté zvládli utkání na hřišti Bazooky Uherské Hradiště, kde zejména díky čtyřem brankám ve druhém poločase soupeři odskočili a zajistili si tím účast v prosincovém finále proti pražské Spartě.

Semifinálový zápas v Uherském Hradišti přinesl v úvodních minutách vyrovnaný souboj. Chrudimští si na úvodní trefu museli počkat až do šestnácté minuty, kdy kouzlo brankáře Janečky odčaroval Tomáš Koudelka. Víc branek již první polovina zápasu nenabídla, dějství po pauze bylo daleko živější. Domácí fanoušci výrazně ožili, když ve 27. minutě prostřelil ukrajinského brankáře ve službách Chrudimi Dmitrije Litviněnka Martin Janečka, který tím srovnal stav bitvy.

Blíže historického postupu do finále však Bazooka již nebyla. Zkušený chrudimský výběr si totiž závěr utkání dokázal pohlídat. Nejprve se parádní střelou z dálky prosadil Bagatini, na jeho gól navázal druhou trefou v semifinále Tomáš Koudelka a chvíli na to potrestal nedisciplinovanost Bazooky z desetimetrového kopu Max. Domácí sice ještě dokázali zásluhou Radka Slaného snížit, definitivní tečku za skóre ale udělal tři minuty před koncem David Drozd.

Chrudim tak po výsledku 5:2 postoupila do finále, kde se postaví proti Spartě Praha. Finálový zápas se uskuteční před kamerami České televize v průběhu prosince, o jeho přesném termínu vás budeme v nejbližší době informovat.


Bazooka CF Uherské Hradiště – FK ERA-PACK Chrudim 2:5 (0:1)

Branky: 27. M. Janečka (Slaný), 33. Slaný – 16. Koudelka, 29. Bagatini, 31. Koudelka (Slováček), 32. Max (10 m kop), 37. D. Drozd.

Bazooka CF Uherské Hradiště: Janečka R. – Šarközy, Slaný, Čtvrtníček, Janečka M., Levčík, Sopůšek, Skřivan, Křivánek, Bartoš, Svízela, Outrata.

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Éverton, Mareš R., Mareš M., Max, Koudelka, Drozd P., Drozd D., Doša, Bagatini, Balog, Slováček, Felipe.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient