Futsalisté Baníku odjeli z Tišnova bez bodů

Sobotní zápas ve sportovní hale v Tišnově, kde hraje svá domácí utkání tým ASM Dolní Loučky, skončil pro futsal nepříliš obvyklým výsledkem 1:0. A co víc, rozhodovalo se až v poslední minutě, přesněji v čase 39:41. Bohužel, jediný gól utkání padl po individuální akci domácího Vlastimila Ryšavého do naší sítě. Z Tišnova tak ostravští futsalisté odjížděli bez bodu i bez vstřelené branky.

Což o to, do obrany by jim to šlo a s průměrem 3,5 obdržených branek na zápas jsou dokonce druzí v celé soutěži. Jenže na druhé straně hřiště střílí góly jen velmi těžko, přestože šance mají. A v sobotu to bohužel došlo tak daleko, že poprvé v historii našeho klubu nevstřelili v druholigovém utkání ani jeden gól.

Komentář trenéra Baníku, Karla Murina: „Zápas jsme si prohráli naší koncovkou a finálním řešením situací. Místo toho abychom v pětatřicáté minutě vedli pět či šest dva, tak jsme zápas přivedli do posledních minut za stavu 0:0 a to pak může rozhodnout jakákoli akce, střela či chyba. A tak se i stalo a zápas rozhodl nejnebezpečnější hráč soupeře.

Po prvním poločase jsme na něj upozorňovali, protože tam měl tři individuální akce, díky kterým nás domácí přečíslili. Ve druhém se nám jej dařilo pohlídat, až na tu poslední akci, kterou individuálně zvládl výborně. Nám tam bohužel chybělo zajištění, které by eliminovalo jeho uvolnění se na střed hřiště, a to rozhodlo zápas.

Teď nás čekají tři nejtěžší možní soupeři v řadě a musíme se s tím poprat. Pokud chceme ještě zamíchat pořadím v první polovině tabulky, potřebujeme udělat plný počet bodů. Tedy stojí před námi těžký úkol, ale věřím, že tento tým na to má.“

ASM Dolní Loučky – FC Baník Ostrava 1:0

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.