Search
Close this search box.

Futsalisté Baníku odjeli z Tišnova bez bodů

Sobotní zápas ve sportovní hale v Tišnově, kde hraje svá domácí utkání tým ASM Dolní Loučky, skončil pro futsal nepříliš obvyklým výsledkem 1:0. A co víc, rozhodovalo se až v poslední minutě, přesněji v čase 39:41. Bohužel, jediný gól utkání padl po individuální akci domácího Vlastimila Ryšavého do naší sítě. Z Tišnova tak ostravští futsalisté odjížděli bez bodu i bez vstřelené branky.

Což o to, do obrany by jim to šlo a s průměrem 3,5 obdržených branek na zápas jsou dokonce druzí v celé soutěži. Jenže na druhé straně hřiště střílí góly jen velmi těžko, přestože šance mají. A v sobotu to bohužel došlo tak daleko, že poprvé v historii našeho klubu nevstřelili v druholigovém utkání ani jeden gól.

Komentář trenéra Baníku, Karla Murina: „Zápas jsme si prohráli naší koncovkou a finálním řešením situací. Místo toho abychom v pětatřicáté minutě vedli pět či šest dva, tak jsme zápas přivedli do posledních minut za stavu 0:0 a to pak může rozhodnout jakákoli akce, střela či chyba. A tak se i stalo a zápas rozhodl nejnebezpečnější hráč soupeře.

Po prvním poločase jsme na něj upozorňovali, protože tam měl tři individuální akce, díky kterým nás domácí přečíslili. Ve druhém se nám jej dařilo pohlídat, až na tu poslední akci, kterou individuálně zvládl výborně. Nám tam bohužel chybělo zajištění, které by eliminovalo jeho uvolnění se na střed hřiště, a to rozhodlo zápas.

Teď nás čekají tři nejtěžší možní soupeři v řadě a musíme se s tím poprat. Pokud chceme ještě zamíchat pořadím v první polovině tabulky, potřebujeme udělat plný počet bodů. Tedy stojí před námi těžký úkol, ale věřím, že tento tým na to má.“

ASM Dolní Loučky – FC Baník Ostrava 1:0

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient