Futsalisté Amor Lazoru Vyškov přivezli nečekané body z Blanska

V páteční večer zajížděli vyškovští futsalisté na půdu loňského vítěze divize Pros-STATICU Blansko. Vzhledem k tomu, že se blíží Vánoce, všude voní svařák, punč a je třeba nakupovat dárky, tak se sestava rodila velice těžce. Nakonec se však zadařilo a futsalisté do Blanska odjeli.

Výsledek vyzněl jednoznačně ve prospěch Vyškova, ale průběh tak jednoznačný nebyl. Domácí slavící příchod Vánoc nastoupili pouze s jedním hráčem na střídání, ale to nic nezměnilo na jejich kvalitním výkonu. Hosté se ujali vedení ve 4. minutě zásluhou Michaela Sečkáře. Domácí měli velkou touhou po změně skóre, která vyvrcholila brankou Panovského ve 12 minutě. Vyškovští však hráli trpělivě, a když už vyrobili chybu, stálo při nich štěstí a hlavně famózní Tomáš Barbořák v bráně. Tak se stalo, že šli do dvoubrankového trháku, když se ve 13. minutě trefil Sečkář a o minutu později Ohanyan. Vše bylo krásné. Ovšem závěr půle ne. Domácí nesložili zbraně a dokázali srovnat. V 18. minutě Bednář a 19. minutě mistr světa v malém fotbale Ondřej Paděra, vsítili branky a půle skončila nerozhodně.

V druhé části hry se dostal Vyškov do trháku. V úvodní desetiminutovce se trefili Grim, Ohanyan a Martinéz a záhy hosté vedli o tři góly. Na tento trhák domácí nedokázali zareagovat. Sice zkorigovali, ale to bylo z jejich strany vše. Vyškovanům dal tento náskok klid na hru. Hráli v klidu a soupeři dávali jednu branku za druhou. Nutno dodat, že i domácí nic nevzdali, ale jak bylo řečeno, mít v brance Tomáše Barbořáka je jistota. Konečný výsledek je pro domácí krutý.

Pro-STATIC Blansko – Amor Lazor Vyškov 4:11

Branky: 3xGrim, 3xSečkář, 2xOhanyan, J.Lička, Fialka, Martinéz. Asistence: 3x Grim,2x Barbořák,Fialka, Chubirka, Sečkář.
Sestava Vyškova: Barbořák – Grim, Gottvald, J.Lička, Fialka, Sečkář, Chubirka, Ohanyan, Henek, Jünger, Matinéz.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak