Futsalista Pavel Drozd podepsal smlouvu s Chrudimí na další dva roky

Na bratrskou dvojici Davida a Pavla Drozdovi si všichni v chrudimském týmu již zvykli a minimálně v jednom případě v tom budou pokračovat. Na další dva roky totiž s chrudimským vedením smlouvu podepsal Pavel Drozd!

„Pavel se v minulé sezóně hodně zlepšil. Ze začátku loňské sezóny předváděl velmi dobré výkony, postupem času ale ztratil prostor na hřišti kvůli našim taktickým variantám. Mým plánem je dát mu v následující sezóně více času ve hře, aby se z něj mohl stát komplexní hráč. Jako trenér musím najít, jak pro něj připravit pozici pro to, co dokáže. Vím, že je chytrý hráč, který i na tréninku ukazuje velký posun. Pro náš klub je velmi důležitým hráčem,“ popsal Pavla Drozda chrudimský kouč Felipe Conde.

Statistiky Pavla Drozda v uplynulé sezóně:
základní část
22 zápasů, 6+4, 10 bodů
play-off
6 zápasů, 0+0, 0 bodů

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jaká jsou úskalí stavby domu svépomocí?

Pořídit si dnes vlastní bydlení je finančně velmi nákladné, a to i v případech, kdy jste již vlastníky stavební parcely. Vždyť za poslední dva roky vzrostly ceny stavebních materiálů i o více jak 60 % a vzrostla i cena za práci od řemeslníků. Pokud tak nemáte objednaný dům na klíč, můžete zastat spoustu činností svépomocí, přínáší to však řadu úskalí, kterým se věnuje článek níže.

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.