Search
Close this search box.

Frenštát pod Radhoštěm ocení na radnici nejlepší žáky a studenty

Ocenění „Osobnost školy“, která město pravidelně každý rok uděluje nejlepším žákům a studentům základních a středních škol působících na území Frenštátu pod Radhoštěm, budou slavnostně předána ve středu 20. června 2018 v 15 hodin. V obřadní síni městského úřadu převezme sedmnáct „osobností škol“ z rukou vedení města pamětní list a finanční dar ve výši 1000 korun. Ocenění jsou nominováni například za vynikající studijní výsledky, příkladnou reprezentaci svých škol v odborné činnosti v oblasti robotiky, informatiky, programování či gastronomie a hotelnictví, úspěchy v matematických a přírodovědných olympiádách, zeměpisných a literárních soutěžích apod.
Ocenění je udělováno každoročně v souladu se schválenými Pravidly udělování ocenění města Frenštátu pod Radhoštěm. Návrhy na ocenění podávají ředitelé škol a školských zařízení na území města. Jejich návrhy dále projednává komise školství rady města a následně doporučí radě města ke schválení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient