Search
Close this search box.

Frenštát má nejlepší autokemp v kraji

Čtrnáctý ročník ankety 4camping.cz Kemp roku 2018 zná své vítěze. Frenštátský autokemp je nejlepším kempem v Moravskoslezském kraji a čtvrtým nejlepším v České republice. Zároveň opět získal ocenění jako Nejlepší kemp roku 2018 pro trampy.

Tři měsíce, od začátku letošního června do konce srpna, hlasovali návštěvníci 142 kempů a rekreačních středisek. V elektronickém hlasování na www.dokempu.cz a www.rekreacni-strediska.cz hlasovalo více jak 11 800 hlasujících, kteří zaslali necelých 12,5 tisíce platných hlasů. Frenštátský autokemp již poněkolikáté obhájil první místo jako nejlepší autokemp Moravskoslezského kraje a i v rámci celé ČR se pravidelně umísťuje na předních příčkách.

„Velmi nás tento výsledek těší a na návštěvnosti je to znát. Jen v turistické sezóně se v kempu ubytovalo téměř 9 tisíc tuzemských a zahraničních návštěvníků. Tento rok nás překvapilo zejména období mimo hlavní sezónu. V květnu byl o náš kemp takový zájem, že jsme museli návštěvníky odmítat,“ uvedla Magda Vodičková, pracovnice Technických služeb města Frenštátu pod Radhoštěm, které autokemp spravují.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient