Frenštát má nejlepší autokemp v kraji

(Aktualizováno před )

Čtrnáctý ročník ankety 4camping.cz Kemp roku 2018 zná své vítěze. Frenštátský autokemp je nejlepším kempem v Moravskoslezském kraji a čtvrtým nejlepším v České republice. Zároveň opět získal ocenění jako Nejlepší kemp roku 2018 pro trampy.

Tři měsíce, od začátku letošního června do konce srpna, hlasovali návštěvníci 142 kempů a rekreačních středisek. V elektronickém hlasování na www.dokempu.cz a www.rekreacni-strediska.cz hlasovalo více jak 11 800 hlasujících, kteří zaslali necelých 12,5 tisíce platných hlasů. Frenštátský autokemp již poněkolikáté obhájil první místo jako nejlepší autokemp Moravskoslezského kraje a i v rámci celé ČR se pravidelně umísťuje na předních příčkách.

„Velmi nás tento výsledek těší a na návštěvnosti je to znát. Jen v turistické sezóně se v kempu ubytovalo téměř 9 tisíc tuzemských a zahraničních návštěvníků. Tento rok nás překvapilo zejména období mimo hlavní sezónu. V květnu byl o náš kemp takový zájem, že jsme museli návštěvníky odmítat,“ uvedla Magda Vodičková, pracovnice Technických služeb města Frenštátu pod Radhoštěm, které autokemp spravují.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz