Search
Close this search box.

Fotosoutěž Outdoor již zná vítěze

Fotosoutěž Outdoor, která probíhala v rámci Mezinárodního festivalu outdoorových filmů 2018 ve Zlíně, již zná své vítěze. Letos vyhodnocovala snímky porota složená ze zástupců organizátora fotosoutěže. Vítězné snímky budou vystaveny od 10. do 12. 11. 2018 v Alternativě – kulturním institutu Zlín, kde budou v rámci festivalu probíhat besedy.
Všechny fotografie jsou od 1. do 30. 11. 2018 vystaveny v přízemí budovy radnice, nám. Míru 12.

Ceny budou vítězům předány na slavnostním zahájení festivalu 9. 11. 2018 v multikině Golden Apple Cinema ve Zlatém jablku.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient