Search
Close this search box.

Fotbalový kapitán Karel Kroupa zrekapituloval končící úspěšnou sezónu v MSFL

Karel Kroupa se krátce dotknul zápasu s Holicí a zrekapituloval končící úspěšnou sezónu v MSFL. Nakonec se zastavil u svých dalších plánů…

O zápase s HFK Olomouc…

Co se týče utkání s Holicí, je těžké najít motivaci, když je o vítězství v soutěži rozhodnuto, ale chtěli jsme se s klukama před domácím publikem rozloučit vítězstvím.

O druhých oslavách vítězství v MSFL…

Když se podívám zpátky, první postup byla velká premiéra, takže oslavy byly spontánnější, teď se to určitým způsobem očekávalo. Nikde není psáno, že to o to více neoslavíme.

O příčinách letošního úspěchu…

Podařilo se udržet kostru týmu a přišel trenér, který nás dokázal namotivovat už od začátku. Počínaje přípravnými zápasy, které nebyly pro někoho v hlavách jednoduché. Po sestupu bylo prvním cílem konsolidovat mančaft, pak se cíle přehodnotily a jsem rád, že jsme je realizovali.

Jak se vyhnout sestupové blamáži?

Myslím, že jsme se komplet, jak jsme tady, klub, realizační tým, hráči, poučili z neúspěšné druholigové sezóny, takže jsem přesvědčen, že ani vedení nebude chtít udělat tu samou chybu. Dá se očekávat, že posílení kádru bude asi větší a kvalitnější, takže věřím, že se Prostějov natrvalo usadí v druhé lize.

O sobě a 1.SK Prostějov…

Vnímám to tak, že tady v Prostějově mám skóre 2:1, dva postupy a jeden sestup, takže jsem v kladných číslech. Já ovšem mám teď před sebou více variant, od klubu jsem dostal určitou nabídku, kterou zvažuji, na druhou stranu je známé úsloví o tom, že v nejlepším je třeba přestat. Každopádně na rozhodování nemám mnoho času. Jsem jenom rád, že pokud bychom se nějak nedomluvili, že bych odcházel v tom nejlepším. Za ty roky, co jsem tady, si na mě kluci zvykli, věděli, kam balón potřebuji, navíc přišel v zimě Koudelka, který má fazónu, ten nás určitě hodně zvednul. Mám na kontě největší počet vstřelených branek, co jsem v jedné sezóně dal, takže to beru tak, že odcházím na vrcholu.

A co zápasy se Zbrojovkou?

Druholigové zápasy se Zbrojovkou jsou samozřejmě velkým lákadlem, srdíčko by chtělo, hlava zase říká opak. Musím hlavně načerpat síly, hráli jsme často soboty a středy, bylo toho dost, odpočinek je teď na místě.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient