Fotbalový kapitán Karel Kroupa zrekapituloval končící úspěšnou sezónu v MSFL

Karel Kroupa se krátce dotknul zápasu s Holicí a zrekapituloval končící úspěšnou sezónu v MSFL. Nakonec se zastavil u svých dalších plánů…

O zápase s HFK Olomouc…

Co se týče utkání s Holicí, je těžké najít motivaci, když je o vítězství v soutěži rozhodnuto, ale chtěli jsme se s klukama před domácím publikem rozloučit vítězstvím.

O druhých oslavách vítězství v MSFL…

Když se podívám zpátky, první postup byla velká premiéra, takže oslavy byly spontánnější, teď se to určitým způsobem očekávalo. Nikde není psáno, že to o to více neoslavíme.

O příčinách letošního úspěchu…

Podařilo se udržet kostru týmu a přišel trenér, který nás dokázal namotivovat už od začátku. Počínaje přípravnými zápasy, které nebyly pro někoho v hlavách jednoduché. Po sestupu bylo prvním cílem konsolidovat mančaft, pak se cíle přehodnotily a jsem rád, že jsme je realizovali.

Jak se vyhnout sestupové blamáži?

Myslím, že jsme se komplet, jak jsme tady, klub, realizační tým, hráči, poučili z neúspěšné druholigové sezóny, takže jsem přesvědčen, že ani vedení nebude chtít udělat tu samou chybu. Dá se očekávat, že posílení kádru bude asi větší a kvalitnější, takže věřím, že se Prostějov natrvalo usadí v druhé lize.

O sobě a 1.SK Prostějov…

Vnímám to tak, že tady v Prostějově mám skóre 2:1, dva postupy a jeden sestup, takže jsem v kladných číslech. Já ovšem mám teď před sebou více variant, od klubu jsem dostal určitou nabídku, kterou zvažuji, na druhou stranu je známé úsloví o tom, že v nejlepším je třeba přestat. Každopádně na rozhodování nemám mnoho času. Jsem jenom rád, že pokud bychom se nějak nedomluvili, že bych odcházel v tom nejlepším. Za ty roky, co jsem tady, si na mě kluci zvykli, věděli, kam balón potřebuji, navíc přišel v zimě Koudelka, který má fazónu, ten nás určitě hodně zvednul. Mám na kontě největší počet vstřelených branek, co jsem v jedné sezóně dal, takže to beru tak, že odcházím na vrcholu.

A co zápasy se Zbrojovkou?

Druholigové zápasy se Zbrojovkou jsou samozřejmě velkým lákadlem, srdíčko by chtělo, hlava zase říká opak. Musím hlavně načerpat síly, hráli jsme často soboty a středy, bylo toho dost, odpočinek je teď na místě.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jaká jsou úskalí stavby domu svépomocí?

Pořídit si dnes vlastní bydlení je finančně velmi nákladné, a to i v případech, kdy jste již vlastníky stavební parcely. Vždyť za poslední dva roky vzrostly ceny stavebních materiálů i o více jak 60 % a vzrostla i cena za práci od řemeslníků. Pokud tak nemáte objednaný dům na klíč, můžete zastat spoustu činností svépomocí, přínáší to však řadu úskalí, kterým se věnuje článek níže.

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.